Nesúhlas so zriadením škôlky v priestoroch ZŠ Lichardova 24

Michal Jaloviar
Autor petície

/ #24 Aktualne info

2014-02-01 20:12


Dobry den/ Ahojte,
este par aktualnych informacii k poslednemu dianiu.
Rada skoly, prostrednictvom svojej predsednicky este v piatok, poziadala pani riaditelku o pripravu detailneho planu fungovania skoly a vyucovacieho procesu po zriadeni skolky. Dohodnuty termin je najneskor pondelok rano a plan by mal byt predstaveny na mimoriadnom zasadnuti Rady rodicov a Rady skoly, ktore je planovane na pondelok 7.30 h v skolskej aule. Zasadnutie je otvorene aj ostatnym rodicom, co dava moznost nie len vypocut si tento plan, ale najma pytat sa na vsetko, co nas zaujma ohladom dopadov zriadenia skolky na skolu. Plan by mal obsahovat detaily k poctu tried, hodnotenie kapacitnych potrieb skoly na triedy a ucebne do buducnosti, plan pripadneho rusenia odbornych ucebni, navysovania poctu ziakov v triedach alebo zlucovania tried. Urcite by bolo dobre pozriet si aj priestory, ktore by mali byt upravene na triedy. A samozrejme, ako bude fungovat organizacia vyucovania, delenie tried,.....
Pondelkove rano je teda klucovy moment, ktory rozhodne o tom, ci budeme pokracovat dalej s cielom dosiahnut odlozenie hlasovania o najomnej zmluve na Mestskom zastupitelstve.
Aby som nezabudol, dakujem velmi pekne vsetkym, ze nasa peticia ma za taky kratky cas uz naozaj vela podpisov, teda skutocnu vahu a nikto uz nemoze (teda aby som sa vratil do reality "nemal by":) ignorovat nas nazor.
Michal Jaloviar