Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA

dodola

/ #1862

2013-12-06 19:50

VIVU počúvam najviac lebo : prijemná muzička po celý deň rôznorodých žánrov, neotrepané neustálym opakovaním rekl banerov a džinglov po každej skladbe ako je to v iných rádiách komerčného rázu, veľký priestor pre slovenskú tvorbu, temer žiadna opakovateľnosť skladieb, asi jediný púšťate aj Simu Martausovú uff klobúk dole - prijal by som i viac piesní denne od tejto jedinečnej slovenskej pesničkárky :), priestor pre MLČANIE - absolútna poklona za odvahu povedať to inak ako nám káže "!akože demokracia!", nevtieravý, príjemný, zábavný a kultivovaný moderátori, programová skladba, jasné a stručné spravodajstvo v ktorom sa väčšinou dozviem viac ako inde atď atď atď atď atď - skrátka tak ako to VIVA robí je pre mňa cool a dobre !!!
v podstate nemám čo by som vytkol ... máte moju plnú podporu ... a pre-posielam odkaz na petíciu ďalej jj ...
tým čo rozhodujú o tom kto bude existovať a kto nebude, teda našim politickým bábkam a finančným žralokom ktorí tieto bábky poťahujú a ovládajú,treba len odkazat že to čo robia a ako to robia je len do času, donekonečna si ľudia nenechajú tlačiť kaleráby do hláv, donekonečna sa nenechajú osierať ...
pardon za gramatiku - moja dost slabá stránka ...