Výzva slobodných občanov Slovenska

peter179

/ #193

2013-10-30 10:13

Ja som sa tu už vyjadril. Samozrejme, že súhlasím so všetkým, čo je tu uverejnené, plne sa stotožňujem so všetkými myšlienkami a iniciatívami, ktoré smerujú k očisteniu a zveľadeniu Slovenska, k navráteniu samozrejmých a zaslúžených slobôd, práv, životnej úrovne, ... všetkým jeho občanom. A som pre to ochotný urobiť čokoľvek, čo je v mojich silách.
Som už trochu starší, viac pamätám a chcem upozorniť na zopár vecí:
- pozor na klamnú eufóriu,
- pozor na provokácie a provokatérov - bolo ich dosť v 68 aj 89,
- pozor pri prípadnom výbere adeptov - aj do súčasnej polit. garnitúry vstupovali niektorí zdanlivo slušní ľudia, pozrite, čo je z nich dnes (nechali sme sa pripraviť o spätnú väzbu, kontrolu),
- dávam do pozornosti "arogantný odpad" (česť nepatrným výnimkám), ktorý sa teraz 9.11. uchádza o korytá, pokračujúc v zabehnutom trende a taktiež blížiace sa prezidentské voľby a zasa "arogantný odpad", (česť výnimkám) často veľmi známy, ktorý je až tak bez zábran, že je presvedčený, že keď je nefunkčný Úrad pamäti národa, nie je funkčná ani jeho reálna pamäť. Majú nás naozaj za úplných debilov - Ukážme im, že nie sme!!!
- prosím všetkých: Poďme k voľbám! Nenechajme prepadnúť svoj hlas, resp. pripočítať k tým nepravým. Ignorancia nie je zlá, ale tu nie je na mieste. Vyberme niekoho úplne nepodstatného z posledných miest, zneplatnime svoj hlas alebo doplňme "Káčer Donald", ale poďme,
- až raz budeme voliť tých svojich, poctivých, čestných, buďme prosím veľmi obozretní. Ani vysoká škola nie je záruka kvality, certifikát česti, svedomia, pokory,
- rozhodne sa prihováram aj za pána Vladimíra Pavlíka, ako kandidáta do prezidentských volieb. Z toho, čo som mal zatiaľ možnosť vidieť a počuť, je to asi jediný slušný a čestný človek. Náš človek. Je rozhľadený, inteligentný a nie je bývalý nomenklatúrny káder, ako sme mali doteraz. A že nemá vysokoškolské vzdelanie? - ale určite si nebude mýliť Benedikta s Dominikom, Balkán s balkónom atď. a nebude o sebe tvrdiť, že je "prezidentom hlavy štátu",
- doteraz sme vždy volili "menšie zlo" - zdanlivo. Skúsme už voliť "len dobro",
- do Blavy nemám možnosť ísť, ale určite pôjdem podporiť na námestie v Trenčíne.
A ešte niečo. Slovensko je veľmi malé, rozkradnuté, už nezaujíma nikoho. Ale v prípade "nepokojov" a pre zachovanie "poriadku" v regióne je možné očakávať tvrdé potlačenie už len náznakov nespokojnosti obyvateľstva. Dokonca aj so zahraničnou účasťou.
Podobné problémy majú asi všetky postkomunistické štáty. V minulosti sme boli súčasťou tzv. Sanitného kordónu, dnes sme súčasťou V4. Skúsme spojiť svoje záujmy a sily aj s nespokojnými občanmi ostatných štátov. Len masa a územná rozloha dokáže zahýbať, prípadne zvrátiť súčasný stav.
Sme rozdielni a v tom naše bohatstvo, výnimočnosť a jedinečnosť v normálnej situácii (potierané EU).
Teraz však zabudnime na všetko, čo nás rozdeľuje, majme na pamäti len to, čo nás spája!!!



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...