Petícia za obnovu koncertov a pôvodných otváracích hodín

Jakub Mičuch
Autor petície

/ #11 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-08-12 18:45

#10: Majo - Re: Re: Re: Re:

No, viem že Stazo s tým začal mať dosť trable, dlhy, opletačky s policajtami a pod. Je mi jasné, že toto ste po ňom zdedili vy, no ja verím, že sa s tým dačo vymyslí. Osobne by som to možno prediskutoval s nejakým právnikom, pretože toto vyzerá na dlhšie.. Čo sa týka tej petície, obvodný úrad sa jej musí venovať, resp. reagovať na jej podnet pri akomkoľvek počte podpisov, len mám strach, že keď dotyčná osoba má zapletené prsty v hentakých veciach, aby to nebolo zametené pod koberec s nejakou naivnou odpoveďou. V takom prípade by si sa mal obrátiť na toho právnika a možno spojiť sily so Subway a začať útočiť priamo na stavbu tých domov. Predložiť novú petíciu, kde by bol predmet nelegálne schválenie stavieb člena zastupiteľstva, korupcia a veci okolo toho. ďat info dokopy, poriadne to spísať a rozhodiť do mesta, nech sa nazbierajú dáke podpisy a spolu s právnikom ísť na krajský úrad a predložiť to. Nápad s TV tiež nie je na zahodenie, tam to celé takto vysvetliť ako si to opísal teraz tu. Podľa mňa by sa pohli vody. Každopádne treba bojovať, možno by nebolo odveci kontaktovať Juraja Smatanu, on je v zastupiteľstve a viem, že aktívne bojuje proti korupcii a teda možno by vedel pomôcť.