Peticia za predčasne volby
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Peticia za predčasne volby.
|
Hosť |
#12016-03-14 06:49Čo sme si zvolili to máme. Ja by som naopak predšasné voľby zakázal. Nech si to užijeme plné 4 roky. Potom budeme k volebnému právu možna pristupovať zodpovednejšie. |
|
| |
|
Hosť |
#2 Re:2016-03-14 18:50Nesuhlasim toto je jasne zansilnovanie demokracie gorilami, nebudem čakat dalsie 4 roky ja som toto teda nevolil. Ludia volili vcelku rozumne ale to co sa stalo potom nema obdobu v dejinach slovenska |
|
| |
|
Hosť |
#32016-03-17 12:04Presne tak ! Predčasné Voľby ! Kotleba-ĽSNS , Vám ďakuje za túto petíciu ! V predčasných voľbách získame viac! |
|
| |
|
Karnax |
#4 Re: Áno, áno2018-03-11 10:41Bugár a spol bezprecedentne podviedli svojich voličov. |
|
| |
|
Prezivka s makkym i |
#6 Re:2018-03-16 21:22Povedzme si priamo, ze LSNS laviruje az tak, ze nema spolupracovat s mafiou. |
|
| |
|
muco |
#7 Re: Slovaci sú lahko zmanipulovatelní a nikdy nebudú zodpovedný, čest výnimkam.2021-02-10 16:47 |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.