Za odhlučnenie mosta Lafranconi a priľahlej dialnice a komunikácií - Petícia
Za odhlučnenie mosta Lafranconi a priľahlej dialnice a komunikácií - Petícia / Oznamy / Poziadali sme o informaciu ohladne akustickych deliktov NDS / Komentáre
|
Juraj Kalus Delviar |
#1 Uzavriet usek a hotovo!2025-08-13 17:33Neskutocne, co tie svine si vymyslia. Ten usek hned za mostom by mal byt OKAMZITE UZAVRETY, az do vykonania opatreni. A to som motorista, ktory v kuse pi*ujem na rozne uzavery. Ale bol som sa v tej oblasti pozriet, vypocut si to nadherne ticho hor - katastrofa, taky hluk som este v zivote nezazil. A tito chudaci obyvatelia tym trpia nonstop, 24/7, uz kolko? 20 rokov.... Des! |
|
| |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.