KOŠICKÉ METRO
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií KOŠICKÉ METRO.
|
metronom |
#12015-02-24 12:36To je napad! Oficialne by sa mohlo mesto tunelovat! :-) |
|
| |
|
Hosť |
#22015-02-24 13:08:-))) Tie náhle zmeny teploty a tlaku... |
|
| |
|
Hosť |
#32015-02-24 15:33áno chcem metro. |
|
| |
|
Vraňar |
#4 chceme vsetko aj to nepotrebne, ale chceme...2015-02-24 17:30chcem radsej castejsie spoje... stavat metro v Kosiciach alebo v Blave je uplna hlupost... samozrejme ze by som ho chcel, ale investovat na to miliardy + dalsie peniaze na udrzbu... ved uz teraz sa horko tazko plataju cesty po zime... |
|
| |
|
Hosť |
#52015-02-24 21:40V taliansku som sa vozil metrom kazdy den.. je to naj spôsob dopravy podla mna co moze byt.. aj ked asi nieje velmi mudre stavat ho v tak malom meste.. urcite to vela ludi oceni.. |
|
| |
|
Hosť |
#62015-02-25 11:40Urcite nam umozni flexibilnost a zrychli moznost prepravy |
|
| |
|
Hosť |
#72015-02-25 14:24Košičania si zaslúžia Metro.Želám si,aby to bolo čím skôr.Podporujem túto petíciu. |
|
| |
|
Hosť |
#82015-02-25 18:32Ocenila by som metro v meste Košice, aj keď to nie je extra veľké mesto, určite by sa hodilo a veľa ľudí by bolo rado, keby sa mohli dostať napr. skor do práce, škol atď. |
|
| |
Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)
2015-02-25 19:57- Date of removal: 2015-02-25
- Dôvod odstránenia:
|
Tarzan |
#10 Re: chceme vsetko aj to nepotrebne, ale chceme...2015-02-26 06:13#4: Vraňar - chceme vsetko aj to nepotrebne, ale chceme... Typická odpoveď, keď sa skôr hovorí a až potom uvažuje. "Častejšie spoje" teda určite nikdy nevyriešili rýchlosť presunu. "Častejšie spoje" zhustia dopravu a ešte ju spomalia. A "nepotrebnosť" ? Určite v budúcnosti bude potrebné riešiť odrezanosť sídliska Ťahanovce. Neustále kolóny a zápchy (a pri častejších spojoch ...?) v špičkách si o to budú žiadať. No, v každom prípade - metro je zaujímavá myšlienka, dobrá na pretras. |
|
| |
|
Balkan |
#11 Re: Re: chceme vsetko aj to nepotrebne, ale chceme...2015-02-26 09:01#10: Tarzan - Re: chceme vsetko aj to nepotrebne, ale chceme... Absolutne súhlasim.Košice(a Bratislava ešte viac) maju veľa odľahlych sídlisk, či sú to Ťahanovce, KVP, Darg.Hrdinov(ľudovo Furča) ktore nie su pešo dostupne. A sú na kococh,teda je kde robiť podzemnu dopravu. Čo sa týka udrzby- veď o to ide, väčšina metra je pod zemou. VO Viedni keď prídu najtuhšie mrazy a je mega giga kalamita všetci idu metrom lebo sa auta nevedia pohnut po meste- resp. idu veľmi pomaly a metrom je to rýchlejšie. Len pre rpíklad, keď už spomínam Viedeň- 1,6 mil obyvateľov, a do rozmerov menšia než Praha ale trocha väčšia než BA. Z južnejšej stanice U1 na Reumannplatz do najsevernejšej(tušim je to Hausfedstrasse) je to metrom 30-35 min. Autom v noci pri porušeni všetkých predpisov 1h. Viete si predstaviť Čaňa Tahanovce električkou za 30min? :) |
|
| |
|
Hosť |
#122015-02-26 20:04Velmi dobre. |
|
| |
|
Hosť |
#132015-02-28 09:51Bolo by to super, no financie sa na to asi nikdz nenajdu. |
|
| |
|
John |
#14 Hlupáci2015-02-28 13:53Vy ste jebnuti ludia!? Tak urcite by sa na tom niekto fajne nabazil a vy jak jebnute ovce zo vsetkym suhlasite. Platy mate na hovno ale VY sa potrebujete za tie miliony eur dopravit skor do vasej zobrackej roboty, hlupaci. Ked uz investovat tak do niecoho co zlepsi Kosice po ekonomickej stranke! |
|
| |
|
Hosť |
#15 Re: Re: chceme vsetko aj to nepotrebne, ale chceme...2015-03-05 22:41#10: Tarzan - Re: chceme vsetko aj to nepotrebne, ale chceme... akurat Kosice su tak roztahane mesto, ze velka cast metra by v pohode mohla ist nad zemou a nebol by v tom ziaden rozdiel. v podstate kvoli tomu sa aj planuje v kosiciach tram-train. zapustit okolo centra cast trati pod zem by mozno ale nebolo odveci. |
|
| |
Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)
2015-03-08 15:40- Date of removal: 2015-04-08
- Dôvod odstránenia:
|
xforce |
#172015-04-02 21:08Vy sa tu smejete ale my tu uz mame objednavku od Siemensu pre Kosicke metro rozvadzace.Nepoviem kde ale je to na juznom Slovensku. |
|
| |
|
Hosť |
#182016-05-16 11:12Becouse i have bick dick and i cant stick it into the bus |
|
| |
|
Hosť |
#192016-08-10 18:00Lepší než by měla mít metro Bratislava. Košice jsou krásné město. Byl jsem hodně překvapený a mile |
|
| |
|
Balkan |
#20 Re: Re: Re: chceme vsetko aj to nepotrebne, ale chceme...2018-04-15 08:54#15: - Re: Re: chceme vsetko aj to nepotrebne, ale chceme... Plne suhlasim s tym. Ved su mesta kde cast metra alebo nazvyne to "rychlej zeleznice" su pod zemou a cast nad zemou. To je ved inzinierov ako to naplanuju |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.