Sudruh Kalinak, my chceme volby cez internet !!

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Sudruh Kalinak, my chceme volby cez internet !!.


Hosť

#1

2014-03-24 22:39

y všetci chceme voľby cez internet a HNEĎ !!!
Normalny clovek

#2 Re:

2018-03-05 08:43

#1: -  Neblaznite!!!To by sa hodilo p. Matovicovi("nie,nemam ziadne danove priznania z predanej firmy..."a mal ich plnu povalu.Velmi podozrivy jednodnovy predaj svojej firmy prave v case,ked mal mat danovu kontrolu,o ktorom novy majitel ani nevedel,najazdenych vyse 230 000 km za rok,co nenajazdia ani mnohi profesionali,cim obral stat "len" o cca 7000 E(mimochodom,p.Matovic,to bol temer dvojrocny plat mnohych normalnych ludi),zarobenych vyse 120 000 000Sk len na inzeratoch za desat rokov,cize musel celkovo zarobit velmi nahrubo aspon 200 000 000 Sk-mal vydavky:dane,vyplaty,energie,materialy,stroje....mimochodom,nezavana to pranim spinavych penazi?),p.Sulikovi,ktory chce dovolit predaj narkotik,zenenie sa(alebo muzenie?)ludi rovnakeho pohlavia a rozsirit rady problematickych ludi tmavsieho vzhladu o vacsie mnozstvo imigrantov,p.Kollarovi,predsedovi strany Sme rodina(zvlastny nazov strany u cloveka,ktory ma harem 9 zien a 10 deti),p.prezidentovi Kiskovi(o ktorom pred volbami temer nikto nevedel a zrazu bol zvoleny za prezidenta) a dalsimi,u ktorych nie je vylucene napojenie na mafiu!Stacilo by im len stlacit gombicek a maju na prislusnych miestach koho chcu!Je mi luto strateneho zivota mladych ludi,ale zacinam mat podozrenie,ci ten nedokonceny clanok vobec pisal on!Urcite bol pisany na pocitaci.Na pocitaci vie pisat ktokolvek!P.Matovic sa podozrivo dlho neobjavoval v parlamente a ajhla,tesne pred tym,nez sa tam objavi,stanu sa vrazdy.Zvlastne.Silno to evokuje myslienku dlhodobejsej pripravy cohosi.Nenasiel tento mlady novinar nahodou suvis medzi p.Matovicom,jeho ludmi a mafiou(akoukolvek,americkou,talianskou,ukrajinskou,slovenskou)?Akosi prilis drsne sa ohradzoval voci novinarovi,ktory mu tuto moznost naznacil("rozbijem ti hubu,...").Precitajte si toto a pouvazujte!Neuverejnujte,prosim.Nie som obycajny clovek ako p.Matovic.Toto pomenovanie stratilo svoj povodny vyznam.Som na rozdiel od neho len normalny clovek.