Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA.


Hosť

#401

2013-12-05 07:54

Keď vzniklo rádio Twist, stala som sa jeho vernou poslucháčkou, čo pokračuje aj po zmene názvu rádia na rádio VIVA. Odvtedy až do dnešných dní som na rádiu nemala zapnutú inú stanicu. Vyhovuje mi skladba programu rádia a jeho serióznosť
dada

#402

2013-12-05 07:54

Už niekoľko rokov počúvam Vaše rádio, hráte skvelú hudbu, na pohladenie duše je to príjemné a deň je hneď krajší. Bolo by to úžasné, keby vyhrala spravodlivosť, prajem Vám to.


Hosť

#403

2013-12-05 07:54

Na Slovensku sa mnoho takýchto akcií rovná bohužiaľ boju s veternými mlynmi, ale radšej budem naivný no česť, odvahu a spravodlivosť vyznavajucim Domom Quijotom ako ovcou...

Hosť

#404

2013-12-05 07:55

Prečo neuverejníte meno a firmu toho podnikateľa ?Treba na na neho vyhlásiť totálny bojkot.

Hosť

#405

2013-12-05 07:58

V tomto štáte by už raz pre vždy mal zvíťaziť hlas ľudu a keď nie ???? Potom celá demokracia je na dve veci ....

Hosť

#406

2013-12-05 07:58

Milujem počúvať vaše rádio denne ho počúvam nech som kdekoľvek.S manželom počúvame pravidelne v nedeľu o 11 vaše Pianissimo s pánom Lasicom ....Ja varím a on sedí pri mne v kuchyni.Máme radi tieto chvíle :-D.
VIVA je proste jedinečná chvile bez tohto rádia si nechcem ani predstaviť .

Hosť

#407

2013-12-05 07:59

Dobré znova rozkrádame a likvidujeme ? Páni z nemenovanej spol. rešpektujte zákon a rozhodnutie najvyššieho súdu , bo dostanete po papuli od ludí čo si platia tento štát .Viva si dobré rádio , nedaj sa a ked bude treba pojdemo znovu do ulíc a a miesto štrgania klúčmi , zaštrgame palicami , a iným užitočným materiálom na presvedčovanie. :)
Fuzia Mato

#408

2013-12-05 07:59

Drzim prsty najlepsiemu radiu v sirokom okoli, lepsie tu este nebolo,a ani nebude parta radia Viva bojujte ste skveli ludia kazdu oldiesku sa na Vas tesim ako male dieta, prst hore spravodlivost musi konecne vyhrat,vyhrame a vyhrate to....sme s Vami....a vzdy budeme....

Hosť

#409

2013-12-05 08:01

Na toto sa komentár ani napísať nedá.
Bohužial takéto likvidačné spôsoby sa robia aj na obyčajných slušných ľudí ! Mám s tým osobnú skúsenosť!

Hosť

#410

2013-12-05 08:01

1. Bolo by mi veľmi ľúto za vaším vysielaním
2. Treba už konečne vybojovať v tejto krajine riadnu vymožiteľnosť práva.
3. Slovensko sa musí stať právnym štátom (žiaľ od roku 1948 ním nebolo)
simka

#411 Naj rádio aké tu je

2013-12-05 08:02

Počúvam rádio Viva stále, doma, cestou do práce a aj v práci s kolegami. Je to skvelé rádio, ktoré prináša humor do všedných dní a samozrejme skvelú hudbu, relácie a rozhovory s hosťami. Dúfam, že sa to nakoniec vydarí a rádio Viva ostane pre poslucháčov.

Hosť

#412

2013-12-05 08:03

Ste najlepšie rádio na tomto zkorumpovanom Slovensku. Som na dochodku a od zobudenie až do večera u nás hraje Viva.
Chcem veriť, že ostanete visielať.
Keď už rozhodnutie najvyššieho súdu SR nie je rozhodujúce, tak toto nie je právny štát.
Prosím hrajte viac slovenskej hudby. Čo tak každodenná spomienka na Bratislavskú lýru.

Hosť

#413

2013-12-05 08:04

Pekný deň

Dúfam že táto petícia nebude jedinou formou, taktiež dúfam že bude podané trestné oznámenie.

Hosť

#414

2013-12-05 08:04

Vlade obcana Fica
Ked ste nam priniesli ''demokraciu'' tak nechajte napokoji tych co siria slobodu ,obcania politici zajtra mozno vazni v Leopoldove....I hope

Hosť

#415

2013-12-05 08:04

Podpísané a zdieľané. Počúvam iba !!!! rádio Viva, nielen kvôli skvelej hudbe ale aj preto, že všetci moderátori a moderátorky majú príjemné hlasy, (nie sú uškriekaní ako je to v iných r.), sú prirodzení a vtipní... Lenže, evidentne je problém v inom - relácia ´´Kričanie´´, ktorá trvá iba 120 sekúnd!!! Drahých 120 sekúnd. Niekomu veľmi prekáža a naháňa strach, aby sa oVčania náhodou neprebrali a nešli už konečne do ulíc. Ak by im toto náhodou prešlo, čo nepripúšťam ani v zlom sne!!!!, tak to by znamenalo, že SLOBODa SLOVa by zase raz dostala po papuli. Ďalší dôvod na to, aby sa pridali všetci!!! Pohár horkosti sa pomaly napĺňa. M. Kotleba je toho tiež dôkazom. Držím palce!!!

Hosť

#416

2013-12-05 08:04

ludia nebudte ovce a podporte petíciu

Hosť

#417

2013-12-05 08:04

prajem vám, nech má veľkú cenu ona petícia a pozitívne výsledky pre vás a poslucháčov

Hosť

#418

2013-12-05 08:05

Uz STOP rozkradaniu naseho Slovenska financnymi skupinami riadenymi pár zbohatlikmi,co sa vdaka neschopnym a skorumpovanym vladam po r. 89 nabalili a ziskali neskutocnu moc a riadia tento stat.Ludom chcu zobrat naozaj vsetko, na com mozu este viac zarobit a tym padom ziskat este vacsiu moc.vzali nam uz skoro vsetky ponovembrove iluzie.Uz to musi skoncit!

Hosť

#419

2013-12-05 08:05

Podla mňa je to smutné čo sa v tomto štáte deje.Tý čo majú moc si mysli že môžu všetko.A ten kdo nahlas povie čo si ostatný len myslia a ticho šuškajú medzi sebou, tak ten bude štvaný a pranierovaný ako keby niekoho zabil.

Hosť

#420

2013-12-05 08:05

Radio VIVA je jedno z mala radii, ktore sa daju este pocuvat.Skladby ktore pustaju stoja za to, majú skvely dopravny servis a ich Ranna show nema chybu a taktiez ludia skrývajúci sa za sympatickymi hlasmi stoja za to.
Ak naozaj zrusia toto radio, tak tento stat stoji za dve veci!!!

VIVACI drzte sa a nedajte sa!

Hosť

#421

2013-12-05 08:06

Nemám slóv čo sa tu v tomto Kocúrkove deje.:((

Hosť

#422

2013-12-05 08:06

Túto petíciu plne podporujem a držím palce.
R.Sládek
Horn

#423 Už je to tu

2013-12-05 08:09

No, okrem zrušenia vysielania nám ešte urobia hlasový profil v bankách, nasnímajú retina scan, odoberú odtlačky prstov, zmapujú DNA, zaregistrujú vzorky krvi, moču, stolice, slín a mozgovomiešneho moku. Na záver "registrácie" nám všetkým nastrieľajú čipy a rozdajú denný pracovný poriadok. Posledná veta bude: "Doôchodkový vek začína dňom úmrtia..."
bebe642

#424 Drzim vam palce

2013-12-05 08:09

Uz chapem preco oligarchovia a zbohatlici menom poslanci sudcovia atd. robia uspesne vsetko neumoznia resp. nepodporuju aby sa narodilo co najviac deti v tomto state. No predsa nemusia sa bat ze mlady narod sa im postavi naproti lebo starym je uz aj 9 je 8 !Neuveritelne ako clovek dokaze byt hlupy a lahostajny :-(( Dufam ze najlepsie radio sa im nepodari zlikvidovat...kazdopadne vam drzim palce !!!!
wztm

#425

2013-12-05 08:09

Podporte, prosím, toto úžasné rádio a nedovoľte bande zlodejov a Gorilám, aby ho zlikvidovali !!! A v prípade neúspechu by sa mal začať organizovať PROTEST! Treba ísť do ulíc a bojovať za spravodlivosť.