Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA.


Hosť

#1976

2013-12-07 11:27

verim, ze nadalej vas budem moct pocuvat. drzim palce!!!

Hosť

#1977

2013-12-07 11:30

To fakt v tejto republike nie je spravodlivost? Vládne tu ten čo má peniaze? Dufam, ze sa Vam to podari vybojovat a velmi, velmi drzim palce:)Bola by to veeeelka skoda, lebo ste super rádio, jediné , ktoré sa dá pocuvat stale!

Hosť

#1978

2013-12-07 11:32

Najlepšie rádio,súhlasím s petíciou.

Hosť

#1979

2013-12-07 11:34

Arogantná likvidácia všetkého čo je demokratické, neskorumpované, alebo má svoj vlastný názor pokračuje a zrejme aj pokračovať bude ( viď preferencie strán ). Zoberú nám rádio Viva, obmedzia internet, pokutami zlikvidujú a zastrašia tlačené noviny, .......
Mali by zakázať súložiť ( niektorým ),aby sa už nerodili takýto chmulovia !
neo

#1980 zrušme tajomstvá

2013-12-07 11:35

...na niečo sú tieto "hrozby zániku rádia dobré", viac Vás aktivizujú! Pritvrďte! Prestaňte nás
do Vianoc zabávať, hrať hudbu a začnite vysielať "Mlčanie" non-stop!Uvedomujem si silu médií,
za 24 hodín by dokázali zmeniť svet a myslenie ľudí /naše "zvrátené paradigmi"/. Odkrývajte pravdu
o "gigantickom" podvode na "ľudstve", o prístupe technológií postavených na voľnej energii, o podvode o globálnom oteplovaní, o manipulácii počasia, o depopulácii ľudstva na planéte, o už vybudovanom NWO, o Fema-táboroch v USA, o vplyve a kontaktoch s mimozemskými civilizáciami, o skalárnych zbraniach, o utajovaní tajomstva okolo pólov zeme, atď.....

Hosť

#1981

2013-12-07 11:41

Sobota rano -prvé čo urobím pustím rádio Viva prečo?Hrate piesne s ktorými si môžem zaspievať Nedela- čakam deti na obed a pri varení si spievam pesničky ktoré poznám a mám rada. Držím Vám palce a dúfam že Viva vydrží

Hosť

#1982

2013-12-07 11:41

Samozrejme aj ja som za zachovanie rádia Viva!! V našej republike je možné asi všetko, stačí mať peniaze!!! Tak mi napadlo...nesúvisí to náhodou aj s Tiborom Eliotom Rostasom?!
Držím palce!!!

Hosť

#1983

2013-12-07 11:44

som na dôchodku takže rádio Viva mi robí spoločnosť každý deň od rána do večera, a neviem si predstaviť že by prestalo vysielať.Kedy už konečne niekto klepne po prstoch takým osobám " veľkopodnikateľom", ktorí si myslia, že im patrí všetko a čo im nepatrí to si môžu kúpiť, kde je ich cit, aha zabudla som ľudia podobného typu nemajú cit, namiesto srdca majú peniaze, v krvi im prúdia roztavené peniaze ,ale zabúdajú na jednu vec , keď ochorejú na vážnu chorobu,peňazí môžu mať neúrekom zdravie si nekúpia a do hrobu alebo do krematória si peniaze nevezmú ale to je teraz pre nich nepodstatné , myslia si, že sú nesmrtelní, ale hrať sa na bohov sa im vypomstí.

Hosť

#1984

2013-12-07 11:50

Zásadne nesúhlasím zrušením rádia viva ,Slovensko je krajina kde vládne korupcia.

Hosť

#1985

2013-12-07 11:56

Strašna škoda by bolo zrúšit rádio VIVA.Rádio VIVA počúvam celý deň.Veľmi som si ho obľubila. Držim Vám palce.

Hosť

#1986

2013-12-07 12:06

Manžel stanoluky je Váš oddaný poslucháč a Ja tiež popri ňom som Vám naklonená...
Som zhrozená,,,čoho je opozícia spolu s neprajníkmi schopná...
Protestujem dôrazne proti zrušeniu licencie pre vysielanie obľúbeného a milého rádia VIVA...
evaluky
suhlasim

#1987 Re:

2013-12-07 12:07


Hosť

#1988

2013-12-07 12:09

Oni vedia, prečo vás chcú umlčať...Hlavné nám. nestačí, malo by sa ísť pred parlament, aby všetci chamtivci videli, čo chce národ a nie ic peňaženky.....

Hosť

#1989

2013-12-07 12:12

je to obraz slovenskej spoločnosti, nuž čo ???

Hosť

#1990

2013-12-07 12:14

Dočkáme sa my obyčajní Slováci toho, že v teto krajine zvíťazí spavodlivosť, že poslanci do parlamentu zvolení ľudom, budú zastávať názory väčšiny národa a nesprávať sa ako prostitútky,ktoré idú s tým kto dá viac ? Pre koho platí rozhodnutie súdov ? Kto si môže dovoliť ich rozhodnutia ignorovať ? Len takí "ľudia" , ktorí majú okrem peňazí aj svojich podplatiteľných ľudí ( svoje konkubíny)na pozíciách v politike,na vysokých miestach v úradoch a dokonca aj v kultúre, čoho obrazom je aj snaha zrušiť rádio Viva.Držím palce aby sa táto snaha "peňažníkom" nepodarila a rádio ostalo zachované a nadalej vysielalo.Rozhodnutia súdu by mali byť raz a navždy záväzné pre všetkých obyvateľov republiky bez peňažného a sociálneho rozdielu. Zachovajte rádio Viva.


Hosť

#1991

2013-12-07 12:16

Ste rádio so širokospektrálnym programom ktoré je veľmi potrebné pre všetky vekové kategórie a nepoznám žiadny relevantný dôvod na Vaše zrušenie.Držím Vám palce
Juloso

#1992 VIVA

2013-12-07 12:17

Nestačí Hlavné nám. treba ísť pred parlament a ukázať chamtivcom, čo chce slovenský národ.
A opýtať sa, prečo chcú silou mocou umlčať pravdu, ktorú vysielate.
Som jednoznačne za VIVU, ktorú počúvam vo dne v noci....

Hosť

#1993

2013-12-07 12:17

Rádio Viva mám nastavené v aute, dôvodom je predovšetkým výber hudby, ktorá mi mimoriadne vyhovuje, nevnucujúce správy, nekonfrontačný tón a hlavne objektivita.

Hosť

#1994

2013-12-07 12:19

Myslím si, že niektorí politici a oligarchovia si robia čo chcú a zabudli, že je tu aj Občan, Občania.Zobudia sa asi keď národ bude v uliciach a zopakuje sa rok 1948. Myslím si, že je načase otvorene a verejne hovoriť o znárodnení toho čo rozkradli. Ale to už nebude nežná .....
tana

#1995 VIVA JE 1

2013-12-07 12:22

RADIO VIVA JE PROGRAMOVO, HUDOBNE CISLO 1 NA SLOVENSKU. Pre ľudí v produktívnom veku ponúka množtvo informácií z rôznych sfér. Skutocne neviem, ake ine radio by som si mohla rano zapnut a pocuvat!? NEZOBERTE NAM VSETKYCH TYCH UZASNYCH LUDI, KTORI ZA VYSIELANIM RADIA STOJA A ROBIA TO VYBORNE! POSLUCHAC NA SLOVENSKU SI PREDSA ZASLUZI KVALITNE RADIO, CI SA MYLIM! TO SPOLOCNE NEDOVOLME!!!
pravdivosť

#1996

2013-12-07 12:22

Treba zapchať ústa pravde?Podporujem petíciu za Vivu,alebo nech umožní RTVS reláciu pre Rostasa.Čoho sa boja?RTVS si platíme všetci.Je verejnoprávna?Asi nie!

Hosť

#1997

2013-12-07 12:28

Chcú odstrániť pravdu a slobodu prejavu,ktorá je pre nich neprijateľná.Ako dlho toto potrvá?Ak nám zoberú VIVU ,treba žiadať,aby bol do vysielania"verejnoprávnej inštitúcie" zaradený aj Tibor.Všetci,ktorí podpíšu petície si to želáme!!!!!

Hosť

#1998

2013-12-07 12:29

Veľa času trávim na cestách, chvíle vo vozidle si spríjemňujem počúvaním rádia. Počúvam rádio Viva, nakoľko v tomto rádiu je veľa príjemných moderátorov, ktorí sú nielen fundovaní ale majú krásny zmysel pre inteligentný humor. Každé ráno sa na ceste do práce smejem, nakoľko niekdy aj vážne témy vedia ľudia z tohto rádia okomentovať takým spôsobom, že aj keď vieme, aké svinstvo sa v tomto štáte deje, tešíme sa na ďalší deň. Jednoducho vedia títo ľudia spraviť krásne ráno. Niekedy sa na ich slovných "hrádkach" smejem na križovatke a ostatní vodiči na mňa pozerajú s údivom a možno v kútiku duše mi závidia moju dobrú náladu hneď z rána. Ďakujem, že tu je rádio Viva a držím palce, aby tu Viva aj naďalej bola.

Hosť

#1999

2013-12-07 12:30

prosim Vas , kedy sa budu opaet konat neake tie demonstracie na SK, rad Vas pridem podporit......
sak to co sa uz SK robi, a co s vami ludmi robia je hrozne, rad by som sa opaet na SK vratil,ale ved tam sa neda zit...... DO ULIC LUDIA!!!

Hosť

#2000

2013-12-07 12:33

nech idu do vsak viede kam.ficovci a spol.