Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno.

Andreas

#1

2013-11-16 02:39

Prezentovať zlomenú nohu s potrhanými väzmi a s doživotnými následkami ako "kopnutie", to dokážu fakt iba neskutoční cynici z radov našich advokátov a právnikov...
Chlapec môže byť rád, že mu po takomto vyčíňaní policajti nerozstrieľali nohy. Veď čo iné by si zaslúžil?!
A že bude musieť nechať hokej a celú hokejovú kariéru plávať, považujem za správne. Veď čo by bol asi schopný spôsobiť takýto mentálne nespôsobilý jedinec svojmu spoluhráčovi, ak sa nedokázal kontrolovať ani len voči žene?
Miro

#2 Re:

2013-11-17 12:58

#1: Andreas - zasluzil by si si facku za taky komentar.ked si myslis ze osem rokov basy je adekvatny trest za kopnutie do kolena ci uz policajtke abo rovno prezidentovy tak si pekny dement.ludia tu nedostavaju osem rokov za vrazdy a nie za utok na verejneho cinitela.samozrejme nejaky trest si zasluzi o tom nieje pochyb ale podstatne nizsi.a ten komentar o hokeji na ten ti radsej nic nepoviem lebo by mi asi museli zmazat prispevok.byt tou policajtkou tak podpisem aj ja tu peticiu.je mi jej luto aj toho kolena ale nemohol by som spat na jej mieste keby som vedel ze niekto dostal osmicku zato ze ma kopol.to ze jej roztrhal vezy bola nestastna nahoda.kazdy z nas sa urcite dostal do nejakeho konfliktu ked popijal a nanestastie tento sa skoncil tak ako sa skoncil ale keby sa tu mali rozdavat 8 rocne tresti sa toto tak by malo 25 percent ludi sediet za nieco.keby to bol deges tak garantujem ze by dostal podmienku