PETÍCIA NA OCHRANU DETÍ PRED ZNEUŽITÍM SOCIÁLNYM SYSTÉMOM ŠTÁTU

PETÍCIA NA OCHRANU DETÍ PRED ZNEUŽITÍM SOCIÁLNYM SYSTÉMOM ŠTÁTU / Oznamy / čo sa deje-kde sa deje :) / Komentáre

eng

#1 Podajte hromadnú pripomienku

2013-09-04 11:25

Autori petície by mali vstúpiť dopripomienkového konania napísaním HROMADNEJ pripomienky a všetci ktorí majú záujem podporiť túto aktivitu, by mali podporiť svojim hlasom podaným cez Portál prácvnych predpisov podanú hromadnú pripomienku. Minimálny počet hlasov potrebný preto, aby sa hromadná pripomienka dostala do ďalšieho legislatívneho kola, ktorým je rozporové konanie s autorom návrhu zákona, viď. Legislatívne pravidlá vlády SR (http://www.vlada.gov.sk/data/files/3095_legpravidla2013.rtf).

K online podporeniu hromadnej pripomienky je potrebné urobiť si svoje konto na tomto portáli a vyplniť osobný profil (bez neho nemôžete podporovať podané hromadné pripomienky a ani podávať svoje vlastné individuálne, alebo aj hromadné pripomienky k navrhovaným zákonom a zákonným predpisom) a potom môžete túto a aj iné hromadné pripomienky podporiť a tiež môžete napísať aj svoju vlastnú. Ale pozor, do ďalšieho legislatívneho procesu sa dostávajú IBA hromadné pripomienky podporené minimálne 500 hlasmi (elektronickou, alebo aj papierovou formou). Individuálne pripomienky sú braté vždy iba ako "vecný podnet" a tymi sa navrhovatelia zákonov nemusia vôbec zaoberať, kdežto hromadnou pripomienkou, ktorú podporí minimálne 500 hlasov sa zaoberať zo zákona musia...

Hosť

#2

2013-09-05 15:27

jeden malý- tie forky detí na stránku JJ .s amne nehodia..jednak preto, že viem že to bola reklama fotená, ked začali deti plakať ked im zobrali lízatko....a neodzrkadluje pre ma....podstatu toho strašného, ked zoberú dieťa.....

Hosť

#3

2013-09-06 12:53

Ja sa zapájam v Trenčíne, dávam podpisovať petície, škoda, že tie dve, čo som dávala podpisovať, sú pozastavené-za rodinu a proti homo...
V materskom centre mi povedali, že tam nemôžem nechať petície na podpis ani nie sú ochotní informovať mamičky, je to divné, lebo iné akcie sa tam robia a takéto vážne veci nechcú...
Veľa mamičiek o tom nepočulo, hovorím aj na ihrisku...oslovujem farárov...
Ak sa ktosi chce pridať v Trenčíne, nech mi napíše: krivka@skmail.sk
trnava

#4 Re:

2013-09-11 17:05

#3: -

krivka@skmail.sk - si uzasna!!! fandim ti a drzim palce!


Hosť

#5

2013-09-21 15:14

Ja idem zajtra do košíc.Vlado
S prace mám skúsenosti na JJ že je to politická propaganda KDH.Ale keď som koleginy ukázal plagát,tak to pochopila ale cestovať sa jej nechce,už má 56 rokov.