Petícia k otvorenému listu k podmieňovaniu účasti žiaka na prezenčnej výučbe podrobením sa testu na COVID 19

Petícia k otvorenému listu k podmieňovaniu účasti žiaka na prezenčnej výučbe podrobením sa testu na COVID 19 / Oznamy / Naše úspechy a nová petícia / Komentáre


Hosť

#1

2021-11-04 11:34

Úžasné, Bohu aj Vám vďaka. Síce sme už kvôli situácii mnohí deti zo škôl vzali , sama z materskej pomáham detičkám susedov v domácej výučbe,ale Vaša aktivita je neskutočne dôležitá pre všetky detičky aj dospievajúcich. Navrhujem ešte dať si pozor na povinné vakcinacie,ku ktorým zaiste dôjde,veď to všetko k tomu smeruje. Dal by Boh,aby náš štát riadili osoby s cítením a obetavosťou,akú máte vy. Ešte raz,vďaka !

Hosť

#2

2021-11-04 14:40

prečo do 18 rokov? štvrtáci tj maturanti majú už 18 rokov tak to časť bude oslobodená a časť žiakov diskriminovaná naďalej? a čo vysokoškoláci? sú to naše deti už len po právnej stránke sa musím o neho starať do veku 26 rokov pokiaľ má dieťa štatút študenta

Hosť

#3

2021-11-04 16:20

Ďakujeme, som rada, mi je syn je stredoškolák a nechce chodiť do skoly, musia mat zakrytý aj nos.

Hosť

#4

2021-11-04 18:46

Super, ďakujeme. Sme spolu 👍👍🍀🍀💐💐

Hosť

#5

2021-11-04 21:25

Ďakujem Adriana. Mam dceru na gymnaziu a je nevyhnutne aby aj tieto deti mohli slobodne dýchať. Bojujem uz od 9/2020 a dcera nosi len kryt ako R. Fico. Lenze tazky zlocin je, je je nutena sa prizerat ako su tyrane deti ktore s nou chodia do skoly a ich rodicia nezakrocia. Strata empatie, dlhodoba traumatizacia, strach z napadania, obvinovania, to je to co zaziva kazdy den.

Hosť

#6

2021-11-05 10:33

No zavadzaju ruska naspäť v ZŠ Spojova v BB musia deti stale nosit ruska..vobec tam nereaguje riaditelka..

Hosť

#7

2021-11-05 13:22

Ďakujeme. Prosím vás o rozšírenie petície aj o zrušenie podmieňovania vstupu na stredoškolsky internát v OTP režime. Nechcem, aby sa syn dával každý týždeň testovať!


Hosť

#8

2023-09-12 10:06

Tento web neslúži na poltické kampane. Nespamujte!

Hosť

#9

2023-09-12 15:56

Necítim sa byť urazený, no podľa mňa sem nepatrí stranícka propaganda, nakoľko som presvedčený, že týmto podporovatelia iných politických strán, ktorí by boli podporili petíciu, môžu toto rozhodnutie zmeniť.



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...