Petícia k otvorenému listu k podmieňovaniu účasti žiaka na prezenčnej výučbe podrobením sa testu na COVID 19

Petícia k otvorenému listu k podmieňovaniu účasti žiaka na prezenčnej výučbe podrobením sa testu na COVID 19 / Oznamy / Máme dostatok podpisov na prerokovanie petície / Komentáre


Hosť

#1

2021-04-07 12:58

Držím palce

Hosť

#2

2021-04-07 13:15

hm, pozadovat, mam pocit, ze "pan" "mister" nebude mat zaujem nic prerokovat. Ale drzim palce a dufame, ze konecne dostanu rozum.

Hosť

#3

2021-04-07 13:16

Súhlasím, situácia je už dlho neúnosná. Deti už ani nemajú záujem ísť do školy, zvykli si na tento systém. Čo je žalostné. Vzdelávanie takýmto sposobom nemá úroveň, vedomosti minimálne, kontakty žiadne. Tragédia pre naše deti je táto naša vláda.

Hosť

#4

2021-04-07 13:25

👍👍👍

Hosť

#5

2021-04-07 13:33

Držím palce, žiadne testovanie detí ani kloktacie niesú prípustné...

Ďakujeme 


Hosť

#6

2021-04-07 13:44

Drzime palce, deti patria do škôl, bez podmienok. 

leka

#7

2021-04-07 13:45

Už včera bolo neskoro a vy takticky čakáte?


Hosť

#8

2021-04-07 13:49

Ďakujem, za túto iniciatívu, ktorú robíte pre naše deti. 👍👌Odmietam akékoľvek testovanie našich detí. Deti patria do školy, ale bez takéhoto terorizovania. Som zhnusená z tejto vlády a bojím sa, že čo si ešte na naše deti vymyslia. Žiadne rúško, žiadne testovanie, žiadna vakcína!!!!! 😡😡😡
miro

#9

2021-04-07 13:51

je to vsetko protizakonne a nehumanne. neustupne ani o centimeter. toto nie je systemove riesenie. moze z toho byt neprijemny precedens.

Jozef
Hosť

#10

2021-04-07 13:56

Nečakajte na nič, pokračujte v tom, čo ste začali a pod čo sme sa podpísali. Toto je ich taktika nie Vaša. 

Inak viac takéto petície nepodporím. Všetko padá na dôvere voči podvodníkom, zločincom. Niekto tu zahrá dojemné divadlo a Vy tomu veríte? 

Dokelu! Veď trápia naše deti, našich rodičov, likvidujú všetko čo je normálne, zdravé. Doslova, idú cez mŕtvoly! A Vy sa s nimi idete hrajkať, aby im náhodou neublížila nejaká eskalácia? Pripadá mi to, akoby takéto petície boli nakoniec len nástrojom tých istých ľudí čo tu zavádzajú teror, novú totalitu. Toto je nová ideológia, nové náboženstvo, gigantická totalita, gigantický podvod. S týmito nie je žiadny konsenzus, tu žiadna diplomacia nemá význam. 


Hosť

#11

2021-04-07 13:59

Uz nemozeme cakat, konajte prosim, preto sme to podpisali, alebo si chcete pockat, kym testovanie bude podmienkou? Dakujem

janka


Hosť

#12

2021-04-07 14:04

Pani Mgr., vďaka, ale niet času na vyčkáva nie, vidíme, ako sa situácia vyhrocuje každým dňom...

Hosť

#13

2021-04-07 14:04

Nerozumiem na čo stále čakáte. Veď to bude len horšie. Mám pocit, že to bolo robené len pro forma. S pozdravom Bednáriková

Hosť

#14

2021-04-07 14:05

Dakujeme za tuto iniciativu. Nerozumiem vsak na co cakat. Od buduceho tyzdna maju druhostupniari a SS nastupit do skol. Uz teraz mame hlasovat za kloktacie testy alebo si zaobstarat antigenovy test vo vlastnej rezii. Pokojne to mozu nariadit v stvrtok/piatok s tym, ze deti maju nastupit od pondelka. To uz bude neskoro riesit. Nestihnu sa tym zaoberat. Treba, aby co najskor vedeli, ze rodicia s touto podmienkou nesuhlasia. Dakujem.

 

Michaela

#15

2021-04-07 14:05

Necakajte,nepodpisovala som peticiu na to,aby sa cakalo. Uz vyse roka mam dceru doma a chcem,aby isla do skoly a to co najskor a bez podmienok. 


Hosť

#16

2021-04-07 14:09

Koniec povinnému testovaniu, rúškam, respirátorom, nezmyselným opatreniam !!!

Hosť

#17

2021-04-07 14:10

Necakat a okamzite podat, tato vlada nikdy nepopusti, aby sme normalne zili.


Hosť

#18

2021-04-07 14:11

Ked človeka oklamú raz, ich chyba. Ked druhy, tretí, ôsmy, dvadsiatykrat... Koho chyba? Nečakala by som na nic, táto situácia sa do konca roka dramaticky nezlepší a cakat znamena nedockat sa. Nejdem tu vypisovať, ako deti nie sú prenášateľmi choroby (v AT ich testovali a našli 0,04% pozitívnych), kto chce, tak to davno vie a ich neprítomnosť v školách a testovanie aby sa míňali (a nakupovali ďalšie) testy, su neprípustné.

Hosť

#19

2021-04-07 14:29

Máte dostatok podpisov, tak nečakajte, prosím. Deti pustia snáď čoskoro do škôl s podmienkou testovania a vy sa nedostanete ani k slovu. Bolo by to zbytočné vyčkávanie a ďalšia petícia výjde nazmar. Deti sú doma už príliš dlho, strácajú záujem o školu a návyky s ňou spojené...

Hosť

#20

2021-04-07 14:37

Ďakujem zo srdca, už len nech to vyjde a konečne prestali vyžadovať testovanie detí, rodičov a zamestnancov školstva.

Hosť

#21

2021-04-07 14:41

V boji za naše práva treba pokračovať a nevzdávať ho, ani v očakávaní nejakého uvoľňovania, ktoré nakoniec ani nemusí prísť. Situáciu predsa eskaluje tento režim a jeho predstavitelia a nie občania. Dali sme Vám svoje podpisy na to, aby ste konali a nie, aby ste čakali.


Hosť

#22

2021-04-07 14:44

Ďakujem za snahu a pripájam názor. Som učiteľka a nesúhlasím s prezenčnou výukou podmienenou povinným testovaním nikoho a s povinným nosením rúšok, hlavne povinných respirátorov FFP2, som za dobrovoľné a na základe zdravotného stavu a obáv každého ako pokladá za vhodné a v akom prostredí sa nachádza.
Pri nástupe do práce - prezenčne - mi zamestnávateľ nedovolí vykonávať prácu v škole a asi budem jedna z mála na našej škole, ak nie jediná zo zamestnancov. Rada by som mala v rukách dokument, ktorým sa môžem ohlásiť za porušenie mojich práv a rada by som žiadala potvrdenie od zamestnávateľa, riaditeľky školy, že mi z daného dôvodu nedovoľujú vstup do priestorov školy a pracovať. Existuje taký dokument vypracovaný pre občanov, ktorý sa dá použiť v tomto prípade? Aj ja čakám na nové uvoľňovanie opatrení a som zvedavá.
Ďakujem za radu a pomoc a držím palce s petíciou.
Mgr. Klaudia Dedíková


Hosť

#23

2021-04-07 14:45

Drzim silno palce a dakujem. Deti patria do skoly bez pidmienok. A este aj tie ruska,nebodaj respiratory 😡


Hosť

#24

2021-04-07 14:53

Super...nesmieme ustúpiť... Naše deti nie sú pokusné myši

Hosť

#25

2021-04-07 15:10

Žiadne rúška,,, respirátory,,, testovanie akéhokoľvek druhu!!!

Treba ukončiť túto Vyfabrikovanú pandémiu Bigfarmou, súdruh mi Gates, Fauci,, & co.!!!

Kúpil si Vás niekto, aby ste pozastavili petíciu??? 




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...