Petícia za možnosť skoršieho očkovania učiteliek a učiteľov nad 55 rokov

Petícia za možnosť skoršieho očkovania učiteliek a učiteľov nad 55 rokov / Oznamy / Podarilo sa! / Komentáre


Hosť

#1

2021-02-07 14:25

povedal od pondelka ale od ktorého nie, na korona.gov - požiadavka o očkovanie ešte furt chýba kolónka učiteľ za osobami 75+
duva
Hosť

#2

2021-02-07 16:51

Dobrý večer,
aj ja ďakujem Vám, že spoločne bojujeme za spoločnú vec, ktorá sa mala riešiť aj oveľa skôr. Dúfam, že sa dobojuje do rýchleho a správneho konca a neostaneme iba pri sľuboch.


Hosť

#3

2021-02-08 07:23

Dobrý deň, ako som včera počúvala správy, pre učiteľov sa dopraví iba vakcína od spol. Astra Zenecca, keďže môj vek presiahol 55+, rada by som prijala inú vakcínu, ktorá je účinnejšia, vzhľadom k môjmu veku a to čím skôr. Pracujem na rizikovom pracovisku prevažne s rómskymi žiakmi.
Michal

#4 Re:

2021-02-08 08:13

#3: -  

Minister skolstva na facebooku (ale len v komentaroch) tvrdil, ze ucitelia 55+ sa budu ockovat vakcinami Pfizer/Moderna. Predpokladam, ze k tomu bude potrebna registracia cez korona.gov.sk

Zatial vsak ziadna zmena v registracnom formulari, pozorne sledujem den co den kvoli mame v MS(62r).

Pekny den prajem.


Hosť

#5 Re: Re: duva

2021-02-11 11:50

#4: Michal - Re:  

Aj ja stále sledujem stránky, tlačovky MŠVVaŠ ale každým dňom sa všetko mení. Registrácia na očkovanie sa mala robiť už dnes, no bude spustená vraj  až zajtra ráno, očkovať sa bude už v sobotu, ale len v krajských mestách,  kde ja nebývam, no stále sa všetko posúva, tiež mám mamu 82 r. 

pekný deň

 

 


Hosť

#6

2021-03-11 03:15

Vďaka za iniciatívu, mne je len veľmi smutno aký je okolo chaos .Mladších kolegov zaockovali AstrouZenecou, tí starší čakali na Modernú, potom že nie je .......a potom keď chcete tak posledná šanca. Píšem za učiteľov materských škôl, ktorých sa nikto nepýtal či nastúpia do škôl, jednoducho rozhodol.......



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...