Petícia občanov dotknutých obcí proti navrhovanému rozšíreniu kapacity skládky odpadov, ktorý nie je nebezpečný v lokalite obce Zohor

Petícia občanov dotknutých obcí proti navrhovanému rozšíreniu kapacity skládky odpadov, ktorý nie je nebezpečný v lokalite obce Zohor / Oznamy / Petícia - Ďakujem / Komentáre


Hosť

#1

2020-08-27 07:49

Súhlasím s Vami a aj keby to prešlo, čo prejde, som rád, že v obci Zohor žijú ľudia, ktorí registrujú vplyv tejto skládky na život obyvateľov. Držím päste, raz sa to podarí.

Hosť

#2

2020-08-27 08:10

neprejde im to

Hosť

#3

2020-08-27 08:46

dobry den, p. Garaiova, dakujem vam, ze sa "ste sa na to dali". Ja som organizovala peticiu v suvislosti s prvym rozsirenim a s nadejou, ze to "neprejde", som ju odovzdala na MZ SR. Bohuzial poslanci OZ Zohora hlasovali tak, ze to preslo - len o jeden jediny hlas. Az tak im zalezalo na obcanoch Zohora:( Mame krasnu prirodu, Moravu ... no len aby sme nedopadli ako v Chemko Strazske. Drzme si palce:)

Hosť

#4

2020-08-27 11:39

Držím palce treba žiadať od zastupiteľstva uznesenie . Dajte nech vašu požiadavku si osvojí niektorý z poslancov a navrhne uznesenie. Nevzdávajte sa. Valovič Stupava

Hosť

#5

2020-08-27 19:35

Dobrý deň, držíme palce, nech im to neprejde. Poslanci sa dajú prinútiť hlasovať proti zámeru jedine ak na hlasovanie zastupiteľstva príde veľa nespokojných občanov. Ochranársky spolok Sološnica