Zákaz činnosti Sörošovej Nadácie Otvorenej Spoločnosti (osf)


Hosť

#51

2016-11-18 02:49

Soros podporuje iba zlo!!!

Hosť

#52

2016-11-18 07:00

Musíme tie Sorošove proti Slovanské neziskovky postaviť mimo zákon!

Hosť

#53

2016-11-18 07:28

Všetky zahraničné nadácie, zasahujúce do suverenity národných štátov je nutné zakázať, nakoľko ohrozujú národnú bezpečnosť.

Hosť

#54

2016-11-18 09:09

Preto,lebo sores vo svete robi iba zle a podporuje vsetky svinstva,ktore sa sa deju vo svete.

Hosť

#55

2016-11-18 12:30

už je načase,aby neziskové organizace,odkryli svoji pravou tvář,protože velká část,se tváří,jako nezisková a opak je pravdou a destabilizují společnost a hlavně mladí lidé jim sedají na lep

Hosť

#56

2016-11-18 15:58

Som za absolútny zákaz pôsobenia mimovládnych organizácií na Slovensku. Jedným z dôvodov, je to, že sa spájajú s okultistami, čo je pre ludstvo ako celok velmi nebezpečné a neprijatelné. Robia na nás pokusy. !!!!NEludské, nehumánne, to sú zločiny voči ludskosti. To je genocída národa!!!

Hosť

#57

2016-11-18 20:10

V CR tento sionisticky satan pusobi stejne.

Hosť

#58

2016-11-18 21:15

som za zákaz všetkých mimovládok, podporovaných a platených zo zahraničia a aj platených zo štátneho rozpočtu SR. Nie je predsa možné že MIMOvládky sú platené vládou, to čo je za logiku, neprípustné !

Hosť

#59

2016-11-24 03:56

Tato prosionisticka nadacia je platena zlodejom a vrahom slovanskych narodov, ktory sa uz mal varit v hrnci v pekle. Vsetkych pracovnikov, ktori vykonavaju vylozene protinarodnu, vlastizradnu cinnost na nasom uzemi, je potrebne trestne stihat a posadit na dozivotie do vazenia.

Hosť

#60

2016-11-25 20:10

Je to dolezite bojovat proti rakovine
afrodita

#61

2016-11-29 11:40

ZLO...ZLO....ZLO...ZLODUCH!!!....a to treba zničiť a nie podporovať!!...Som ateista riadiaci sa vlastným rozumom! Nepodporujem žiadne viery, idey...Tento človek, ktorého nechcem nazvať pánom a ani človekom!!..by nemal dýchať ani vzduch na tejto zemi, nieto že ešte po nej chodiť !!...Strať sa do hrobu už!!...sionistický židák jeden hnusný!!...

Dany

#62

2016-11-29 16:14

Mám plné zuby  protislovenskej ,protinárodnej politiky!!!Treba zakázať všetky takéto organizácie,vykopať ich z republiky , jej pracovníkom  ,zhabať majetky a pozatvárať na doživotie za vlastizradu!!!

prezívka

#63 pekne vám tu yebinká

2017-01-08 16:15

šoroš na vás za to spustí chemtraily a očipuje vás

právnik

#64

2017-10-15 16:00

Prepáčte, ale s tým Sorosom ste už naozaj trápni. Čo vám na ňom tak prekáža? Ak je niekto bohatý, automaticky si myslíte, že je to nejaký vojnový štváč, alebo čo? Mňa Soros nezaujíma, nech si žije, ako chce. Nemám naňho pozitívny, ani negatívny názor. Vysvetlite mi láskavo, čo vám na Georgeovi Sorosovi tak prekáža. A poprosím, zdržte sa všeobecných invektív typu "rozducháva vojny". Chcem konkrétnu sieť argumentov, podložených relevantnými dôkazmi s použím logických axiómov.

Yoyo

#65

2017-12-07 13:06

Najnovšie tento pánko Sereš uplácal poslancov v EU parlamente tak nech mi nikto nehovorí že neovplyvňuje politiku ná SR.uz z viacerých krajín ho vykopli 

právnik

#66

2017-12-09 10:23

Yoyo - aký máš dôkaz o tom, že podplácal poslancov? Ja som na Googli nenašiel nič, môžeš podložiť svoju informáciu zdrojmi?

právnik

#67

2017-12-12 13:36

Ešte drobný dodatok - zaujalo ma to, že ktokoľvek o Sorosovi rozpráva v negatívnej kotácii, jeho meno vyslovuje ako "sereš". Pritom sa, podľa mňa, jeho meno má vyslovovať ako "šoroš". Takto je uvedené v transkripcii na českej Wikipédii a podľa mňa sa práve takto má vyslovovať aj v slovenčine. Je preto evidentné, že Sorosovi kritici sa znižujú tak hlboko, že sa jeho meno snažia vysloviť v takej podobe, aby budilo smiech, resp. odpor. Nedávno ho takto na tlačovej konferencii vyslovil aj istý politik extrémistického razenia, ktorý tým akurát poukázal na to, že sa ničím nelíši od kromaňoncov s vyholenými hlavami v zelených tričkách, ktorí ho podporujú.