Hromadná pripomienka k novele zákona o hazardných hrách

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Hromadná pripomienka k novele zákona o hazardných hrách.

gloria

#26

2016-07-25 13:29

vítam všetky opatrenia, ktoré budú viesť k bezpečnému hraniu, avšak s úplným zákazom rozhodne nesúhlasím.. je to forma zábavy, legálne podnikanie, a rozumná regulácia v tejto oblasti sa dokáže vysporiadať s negatívami, ktoré hranie prináša.. oveľa väčšiu hrozbu vidím napríklad v alkohole, ale to nikto nezakazuje...


Hosť

#27

2016-07-25 14:30

Petíciu som podpísala preto, lebo hazard ničí životy nielen závislých, ale celých rodín.
Lepšia, jednoduchšia a ekonomicky výhodnejšia je prevencia proti hazardu ako riešenie následkov, ktoré prinášajú hazardné hry...

Hosť

#28

2016-07-25 20:31

Angazovat sa proti hazardnym hram je potrebne pre stastie rodin i celej spolocnosti.
Helena Kopecka, Mgr.
Královna česká

#29

2016-07-26 00:50

Tak  mi  je  ľuto nevzdelaných

čo si  myslia  že  comp  porazia.

Ale  aj  to  viem  z pred  10 rokov,že  vyskratujú z káblom  na  cievku  zo  strého  favorita a tak  vyberali  automaty. A  sypali  sa im 5  korunáčky.

 

To  boli  v krčme   chvály,ja  si platila  ob 1  pivo svoje  a bála  sa  čo  to  robia???

 No  možno  som  tu  posunula  návod  ako  skrarotovať  herný  stroj  a vypluje všetko  čo  má. Tak  si  pamatám -ako sa  chvastali.

Fakt neviem,ale  tak  to  hovorili.

Len  zufalcov  lutujem,že  maju  tu  predsatvu,že oklamu   herny  stroj-kde  chalani  na  IT  naprogramovali  viac  ak  Kašpirovský  v šachu kombinácii.

Tak  mi  zufalcov a nevzdelancov  je mi ľuto.

A  kto je  v  HERNI???

CHLAP!!! Nezamestnaný -žena  živi  decka , ale  on  chlapček  sa  hrá na  automate--nie  robotou, ale  vraj  vyhrá-a vyhrá  debil-PRD.

Skutočne je  to  nepochopiteľné , že  IT-čkari cca rok  sedia  na  variaciach  ,ako  vás  obrať  o  prachy-a skra  im  zaplatili ich program  o  tom  sa Vám  zúfalci ani  nesníva.  Vy  chudáci  len  zufalci si  myslíte-že  porazíte  comp. 

OK tak  dajte  do  automatu  a na  pivo  Vám  neostane. A  že jedlo??? 1,20 pizza na Obchodnej-super  a najlacnejšia.Ale  ani  na  to  Vám  zufali  neostane.

 

 

 


Hosť

#30

2016-07-26 15:47

hazard je veľké zlo pre spoločnosť. Táto okova Zlého zamotáva už malé deti pri pc hrách, čo prerastá až do závislostí na hazarde, ktorý rozbíja a ničí rodiny

Hosť

#31

2016-07-26 20:34

Neprajem si nekontrolované prevádzkovanie hazardu.

Hosť

#32

2016-07-26 22:50

Aby sa zo zákona odstránili diery.Samosprávy miestnych častí Bratislavy a Košíc majú predsa k problematike bližšie. Nech nie sú len na papieri.

Hosť

#33

2016-07-27 10:37

lebo hazard je zločin proti nevinným.

Hosť

#34

2016-07-27 12:22

pre zníženie príležitosti gamblerov hazardovať a rovnako znížiť propagáciu hazardných hier pre ďalších občanov a zlý príklad pre deti
andrejka

#35 Re:

2016-07-27 14:48

#26: gloria -  

 zdieľam tento názor, kvôli alkoholu sa rozpadne oveľa viac rodín a zničí viac životov. Krčmárom však nikto biznis nejde zakázať


Hosť

#36

2016-07-28 07:50

hazardné hry prispievanú k vytváraniu psychickyy veľmi chorých a na hazarde závislých ľudí - tzv. GAMBLEROV - ktorí spôsobujú najmä svojim blízkym problémy podobné ako spôsobujú okoliu ich kolegovia narkomani beznádejne závislí od tvrdých drog . Hazardné hry nevytvárajú žiadne hodnoty, lebo len oberajú závislých chudákov o peniaze . Kasíno vráti gamblerom len časť peňazí a náklady na liečenie gamblerov závislákov má štát vyššie ako vyberie od kasín na daniach.

Hosť

#37 Re: enrique

2016-07-28 14:31

#27: -  

 ale prevencia sa nerovná zákaz


Hosť

#38

2016-07-29 00:29

Pretože náš život je v našich rukách. Stane sa iba to čo urobíme. Ostatné ostane iba snom.

Hosť

#39

2016-07-30 06:17

Petíciu som podporila pre mňa z jednoduchého dôvodu. Hazardné hry sú škodlivé, neprinášajú jediné pozitívum pre spoločnosť.

Hosť

#40

2016-08-02 11:14

pretoze nici ludske bytosti,ktore tejto hre prepadnu a zaroven nici rodiny tychto ludi.Pre plnohodnotny zivot je to neziaduce pripravuje ludi o financie,ktore by vlada mala zvysit nakolko u nas starsi ludia su znevyhodnovany a potom maju nizke dochodky.Bohatnu na hrach len ich prevadzkovatelia