Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu.

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu. .


Hosť

#526

2015-10-07 21:46

Pretože sme s chlapom tiež rodičia a nevieme si predstaviť pozerať sa na to ako naše dieťa

Hosť

#527

2015-10-07 21:46

Lebo bolest a bezmocnost rodica pri chorom dietati je velke trapenie

Hosť

#528

2015-10-07 21:47

Utrpenie iných vie pochopiť iba človek, ktorý niečo podobné v živote zažil. Koľko ľudí z tých, ktorý ho odsúdili , mu poskytli pomoc ? A prečo ho tí ľudia odsúdili ? Pretože nevládal ďalej ? Pretože nevládal pomôcť synovi ? Prečo úrady nezasiahli skôr ? On potrebuje pomoc a nie väzenie, Vo väzení bol 24 rokov zo svojim milovaným synom... Držíme mu palce

Hosť

#529

2015-10-07 21:51

Pretože ten otec urobil to jediné a najlepšie pre svoje trpiace dieťa. Chceli by ste takto roky žiť Vy? Ako ten chlapček? A to ani nehovorím, že od štátu mal nulovú podporu, sa skor divím, že nezabil zo zúfalstva seba aj celú rodinu, že mu z toho nepreplo. Nech si každý skúsi nemať žiadny súkromný život, lebo každý deň 24 hodín supluje to, čo by mal robiť štát. A miesto pomoci /aj finančnej/ len naráža na múr a vie, že nemá východisko. Nech si to každý skúsi prežiť a potom súdi. Spravila by som to isté. Taktiež som za eutanáziu, ak si to ten človek želá /želal, a nechal v tom zmysle pokyny/, alebo ak trpí a niet mu pomoci...čo sme to za zvery, že každého necháme vychutnať si to do posledného okamžiku...stačí pobudnúť v nemocniciach, domovoch dochodcov, veď to je des, ako tam tí úbožiaci ležia,nemajú na nich čas, prebalia ich, ošetria preležaniny, vidieť tie ich oči a vedieť, čo ich čaká...nespávam, keď na to myslím, sme krutejší ako zvieratá

Hosť

#530

2015-10-07 21:53

on tomu chlapcovi vlastne pomohol.

Hosť

#531

2015-10-07 21:57

Tiež som bol účastný starostlivosti o postihnutého chlapca. Bol som mu očimom , priateľom, mal 90 % postihnutie, Jeho matka, zlatá to žena, sa o neho starala 24 h.denne. Kto to nezažil , ten to nevie pochopiť, čo je to za drinu, čo je to za starosť, čo je to za trápenie,keď ostatné deti behajú a hrajú sa , keď ostatne deti volajú na rodičov MAMINKA -TATINKO a takéto dieťa nie. Aké to je trápenie keď, otec chce mať zo syna športovca, rybára, alebo doktora, zatiaľ sa pozerá na hromádku nešťastia,ktorému nie je pomoci. Títo rodičia si už zažili peklo na zemi, smútok bolesť žiaľ,
. Títo rodičia ako mladý boli odsúdený ,svoje si už odpykali, nepotrebovali na to súd ! Postarali sa , všetka česť im, aj ostatným ,takýmto rodičom, ktorí sú v takejto neľahkej situácii. A vyjadrovať sa môže ten ,ktorí to zažil na vlastnej koži, vo svojom vlastnom živote . Vážení rodičia ktorých sa to týka, prajem Vám veľmi veľa síl,aby ste prekonali žiaľ, ktorí máte .


Hosť

#532

2015-10-07 21:58

Spravna vec

Hosť

#533

2015-10-07 22:10

Ja som to hneď vedel,len ako vyšiel článok v novinách...keby policajti radšej hladali bezcitneho vraha,ktorý zastrelil chlapca vo veľkej lomnici!!; na to sú krátky!!!

Hosť

#534

2015-10-07 22:28

Preto, lebo som od mojich 2 rokov ťažko teles. postihnuta, ja som prekonala detsku obrnu/POLIO/ a verte ,že celý svoj život-61 rokov trpím!

Hosť

#535

2015-10-07 22:39

V pripade tak choreho dietata by to mala bit moralna povinost lekara

Hosť

#536

2015-10-07 22:39

Lebo poznam ich osobne a viem cim si presli..

Hosť

#537

2015-10-07 22:56

Zdá sa mi to správna vec

Hosť

#538

2015-10-07 23:01

Spraviť to vlastnému dieťaťu to nebolo jednoduche. Ale obdivujem ho ze to dokázal. Zaslúži si milosť.

Hosť

#539

2015-10-07 23:08

Z humánneho aspektu a kvôli spravodlivosti,nepovažujem za správne,že sa poľutovaniahodný skutok pána Jozefa Andreja ocitol na miske váh našej Justície -spolu s chladnokrvnými zločinmi, ktoré boli spáchané z nenávisti,vykonané ako akt pomsty,resp.v záujme zisku,vlastného obohatenia sa na úkor obete.Som presvedčená,že ako človek,dobrý a milujúci otec- akým bol svojmu synovi od narodenia-konal z lásky,zo zúfalstva,z bezradnosti.Neosočujme ho,nesúďme ho,
netrestajme ho!!!Vlastne,on už si svoj,pre mnohých nepochopiteľný čin,vopred odpykal : 24 rokov bezhraničnej obetavosti,nekonečnej starostlivosti a nesmiernej bolesti v srdci.

Hosť

#540

2015-10-07 23:16

lebo sa neprevinil,život,ktorý prináša len utrpenie/pre všetkých/nestojí za to ho umelo predlžovať,tak to cítim

Hosť

#541

2015-10-07 23:26

Raz žijeme a prečo si posrať celý život, už mojžiš takýchto ľudí nechával v púšti. Amen

Hosť

#542

2015-10-07 23:34

Lebo ja by som to urobila tiez

Hosť

#543

2015-10-07 23:51

Pretože ten človek iba ukončil utrpenie bezvládneho človeka ktorý neviedol ani Šťastný ani plnohodnotný ani spokojný ani nijaký život. Ako aj utrpenie jeho manželky a jeho samotného. Nemalo to dôjsť vôbec až takto ďaleko, buď sa to malo stať v tehotenstve alebo po pôrode, lebo určite aspoň raz mali možnosť výberu a lekári sa ich spýtali na ďalší osud ich syna.

Hosť

#544

2015-10-07 23:55

Preto, že naše zákony túto možnosť spravodlivosti neobsahujú.

Hosť

#545

2015-10-07 23:58

Myslim,ze si vytrpel uz dost. Prosim, dajte mu mi lost.

Hosť

#546

2015-10-08 01:45

Pretoze ako nechapem ako moze niekto otca naxvat vrahom stihat ho za vrazdu (v tomto pripade) a nedajboze ho dat do basy na 25 rokov!!!!! Hanba nasmu statu

Totalne tu zlyhala spravodluvist a zdrav.social.system

Hosť

#547

2015-10-08 02:48

To co urobil Jozef svojmu synovi nie je vrazda ale milosrdenstvo. Ked mame pristroj ktory dokaze beznadejnemu pacientovi predlzovat utrpenie, musime si rozsirit moralne standardy o moznost ten pristroj vypnut.

Hosť

#548

2015-10-08 03:02

Viem čo prežíval pán Andrej.To nebol život, to bolo nekonečné trápenie a bolesť .Už si vytrpel dosť nechajme ho aj žiť normálny život,Viem o čom hovorím aj to čo celé roky cítil - mala som takého brata

Hosť

#549

2015-10-08 03:42

Nie vsetko v zivote je cierno-biele. Myslim,si,ze tym,ako sa otec rozhodol,nemal v umysle nic zle,prave naopak a sudeny by sme mali byt za zlociny a nie za vykupenia.

Hosť

#550

2015-10-08 03:51

podpísala som to preto,lebo si myslím,že to urobil len preto,aby skončil utrpenie svojho syna....ženu mal v nemocnici a tak asi bolo všetkého pre neho dosť a nezvládol to....preto sa pripájam k petícii o omilostenie tohto muža....myslím si,že .iní ľudia za ohavné činy nesedia vo vazení.....Keď rodič stratí milované dieťa má veľkú bolesť /stratili sme vnôčika a bolí to ešte dnes.../ a veľkú bolesť a bezmocnosť prežíva,ak nedokáže pomocť svojmu dieťaťu a veľmi by chcel a nedá sa....Myslím,že každé ďalšie slovo by bolo zbytočné......



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...