Nechceme imigrantov v Malackách!

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Nechceme imigrantov v Malackách!.


Hosť

#26

2015-09-05 21:44

Lebo nas chcu obsadit - ja doporucujem Apharteid

Hosť

#27

2015-09-05 23:11

Imigranti su ludia, ktori sa nemaju sancu zamestnat a zaradit sa do spolocnosti a to nielen v Malackach alebo na Slovensku, ale v celej Europe. Jediny dovod preco su legalni imigranti na Slovensku je financna motivacia kompetentnych, ktori urobili taketo rozhodnutie.

Hosť

#28

2015-09-05 23:24

Nech si ich berú bohaté a im kultúrne aj nábožensky blízke štáty ako Saudská Arábia, Kuvajt, Katar, Bahrajn a Spojené Arabské Emiráty! Tam môžu mať Korán, Alláha a šaríju 24h denne, kameňovať ženy, znásilňovať, odpaľovať sa čo im hrdlo ráči. V Európe takéto spôsoby nemajú čo robiť. A nie je na tom nič rasistické ak poviem, že chcem žiť medzi bielymi, tak ako je to normálne keď černoch povie, že chce žiť medzi černochmi, japonec medzi japoncami, indám medzi indiánmi, takisto ani zbery nežijú s levmi a opačne, lebo by na to jeden doplatil. Takisto ani my nemôžeme žiť s etnikom, ktoré vidí svet viac skrz hrubú silu a zákon džungle. Navyše obrovským problémom je, že mimovládni aktivisti im ešte pred cestou do Európy vymyli mozgy s tým, že všetko tu dostanú zadarmo od bývania, cez jedlo až po šaty a sociálne dávky za ničnerobenie. Toto je podraz, ktorý na Európe tieto organizácie páchajú, no nikto proti nim nič nerobí a iba sa prizerajú ticho kompetentní. A pýtam sa, že prečo ja mám z daní dotovať agresívne kreatúry, a nemôžem radšej dane dať dôchodcom na zdravotnú starostlivosť aby nezomreli hneď po dovŕšení dôchodkového veku, alebo aby sa naše choré deti mohli liečiť, či prípadne peniaze z danídať rodinám, ktoré pracujú no nestačí im aby sa uživili a hrozí im exekúcia.
Lussy

#29

2015-09-05 23:28

Pretoze My ich tu nechceme !!! taka haved fuuj kadejake choroby to ma a my to tu mame zivit? Clovek aby sa normalne uz zacal bat o svoj vlastny zivot....a to ze nasi ich este krmia a este im davaju peniaze,svoje palace a neviem co vlastizradcovia !!!! Ale to ze na Slovensku niektore deti nemaju co jest,ze niektore rodiny potrebuju akutnu pomoc a ze robime za minimalnu mzdu to nikoho nezaujima !!!! ale tuto tej spine idu krky krmit a este aj zadarmo im daju byvanie ...a este si sem pridu nelegalne !!! Bez dokladov...my ked ideme niekam do zahranicia musime mat vsetky doklady a k tomu nas dobreze nevyzlecu do naha aby si nas preverili....uz aka nespravodlivost toto !!! ☝ vsetkooo!!!! Aa kto pomôže nam??? Na nas sa vyseru ... Ved zite ako viete a Oni si sem pridu na hotovo,ved preco nie ked nasi vlastizradcovia im daju aj modre z neba !! A my ked nieco chceme musime si na vsetko zarobit poctivo!! ... Tak aj my zacnime potom utekat nech nemusime pohnut ani prstom


Hosť

#30

2015-09-06 05:00

Nechcem aby aby boli nie len v Malackach ale ani na Slovensku.My sme ich problemy nespôsobili a preto by to mali riešiť štaty ktore spôsobili sučasnu situaciu s utečencami.A som presvedčený o tom že je to organizovana akcia na obsadenie Europy a naslednej moslimacii.Oni nás nemaju za nič ine ako nevercov uz po staročia.

Hosť

#31

2015-09-06 06:01

Lahsie by si na luniku zvykli.... Ja im chcem len dobre


Hosť

#32

2015-09-06 06:13

Petíciu som podpísal na základe podrobného zváženie celej situácie aká t.č. pretrváva a skutočne po dlhom zvažovaní som dospel k takému záveru že pre budúcnosť našich detí bude lepšie ak tu budú v tomto štáte ľudia ktorí milujú svoju vlasť svoje tradície a uznávajú spoločné hodnoty čo sa bohužiaľ U niektorých etnických skupinách nedá vôbec povedať.

Hosť

#33

2015-09-06 07:02

Problem treba riesit v ich krajine,preco u nas???nech sa vratia pekne domov nikto ich tu nechce...
Any

#35

2015-09-06 07:14

Ľudia by sa mali vzbúriť a ísť narobiť poriadny bordel a protest proti im a dať im poriadne najavo, že sem nepatria. Dopadne to ako za vojny. Ľudia nebudú vychádza z domov a budúcnosť detí sa skončila.


Hosť

#36

2015-09-06 08:33

Lebo mame dosť slovenskej hávede aj bez migrantov ...

Hosť

#37

2015-09-06 09:16

Lebo nechceme imigrantov v Malackách!!!!

Hosť

#38

2015-09-06 09:39

Tieto pociny su zrada na Slovakoch, kto sa pytal Malacanov teda aj mna ci tu chceme utecencov, NIE nechceme ani jedenho, neh postavia stany pri Boriku aspon ich budu mat ti dementni politici pod nosom

Hosť

#39

2015-09-06 09:48

Imigrantov nech si zoberie ten,kto rozhodoval v Barcelone v roku 1995 o imigrácii Europy moslimami,ako pracovnej sily.Slovensko to nebolo.V Malackach je dosť havede a ešte toto???
Rozhodne som proti.Chcem slobodne žiť a pohybovať sa po meste a nie so strachom v očiach a obavou,že ma niekto podreže ako kurča.Myslime na svoje deti,vnúčata!!!
Zaujímavé je,že mocipáni o ničom nevedia,to nech povedia tomu,čo seno žere,ani ten im to neuverí a nakopne ich.
Nebojme sa dnešnych mocipánov a výjdime do ulíc,aj ked nás označia za extrémistov!!!Extrémizmus sú imigranti v našej krajine!!!
RT
Autor petície

#41 Re:

2015-09-06 10:36

#40: m -  

 Ďakujeme, neprosíme. Odporúčame Vám pozrieť si našu FB stránku, kde sa problematike utečencov v MA venujeme.

Petícia proti utečencom v Malackách


Hosť

#42

2015-09-06 11:10

správna vec
Lubos klaciansky sperka
Hosť

#43

2015-09-06 11:18

Malačania Záhoráci vasa autoritatívna a húževnatá povaha vam musi posluzit nato aby ste boli nekompromisny v merite zalezitosti prijatia imigrantov v malackach CIELOM TEJTO NEO-MARXISTICKEJ TOTALITNEJ VLADY EU JE ZAŽAT PROSTREDNICTVOM VELKEHO NAPORU IMIGRANTOV ESKALACIU NAPATIA V EUROPE A NASLEDNE ZAPOCAT VOJNOVE PLAMENE KTORE VYHOVUJU VYLUCNE GLOBALNEMU PREDIKTORU
MEDZI PRIVALOM IMIGRANTOV SU INFLITROVANY AJ BOJOVNICI ZVRATENEJ DZIHADISTICKEJ IDEOLOGIE KTORU VSETCI POZNATE POD NAZVOM ISIS
SOM LUBOS SPERKA A OKAZUJEM VAM TUTO INVAZIU NESMIEME DOPUSTIT PRETO VAS PLNE PODPORUJEM A DRZIM PALCISKA A PRAJEM TOLKO STASTIA KOLKO HO BUDE TREBA
NESMIEME DOVOLIT TUTO STRASNU DESKTRUKTIVITU KTORA SA NA NAS CHYSTA PRIKAZY Z BRUSELU NESMU BYT SPLNANE PRETOZE TO MA VSETKO POSLUZIT VYLUCNE USA A ICH VAZALSKEJ ZAPADNEJ EU


Hosť

#44 Re:

2015-09-06 11:21

#6: -  

 velmi dobre napisane (y)


Hosť

#45

2015-09-06 13:18

z tohto dôvodu som to podpísala, že sa bojím o budúcnosť svojich deti a ďalším dôvodom je, že som presvedčená že tým ľuďom treba pomôcť vo svojich štátoch doma.Ďalší dôvod, že takýmto spôsobom ich problém nevyriešime a ešte jeden dôvod, som presvedčená, že tu ide o cieľový podvod o obchod istých ľudí oligarchov ktorí chcú zarobiť obrovské množstvo peniaze a vôbec im nezáleží na nás obyčajných poctivo pracujúcich občanov!!!!

Hosť

#46

2015-09-06 13:29

Prečo ste podpísali túto petíciu? Pretoze tu nechcem ludi, co nemaju hygienicke navyky, roznasaju rozne choroby, nasilie a vrazdy je pre nich samozrejma vec, nechcu sa prisposobit nasim zakonom a chcu presadzovat svoje., ...

Hosť

#47

2015-09-06 13:58

postoj islamu k ženám,k životu a k nášmu spôsobu života je pre mňa neprijateľný a desí ma postoj európskych politikov k migrácii moslimských migrantov, ako keby im bolo jedno že to zničí Európu a ohrozí bezpečnosť, práva a ďalšie generácie.... pripadajú mi ako bábky ktoré počúvajú rozkazy....

Hosť

#48

2015-09-06 14:22

Nech si ich zoberu západné krajiny a tí čo to spôsobili takto sa problémy neriešia, aj tak si myslím, že je to len umelo vytvorené lebo americký dolár padá tak nás chcú takto zničiť.

Hosť

#49

2015-09-06 16:18

Nechceme ich tu...je to neprisposobivy narod

Hosť

#50

2015-09-06 16:47

Treba niečo robiť a nie sedieť a čakať čo bude, preto som podpísala túto petíciu.