Za odstúpenie prezidenta SZĽH Igora Nemečka

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Za odstúpenie prezidenta SZĽH Igora Nemečka.


Hosť

#601

2016-05-18 17:57

Pretoze sa uz nemozem pozerat na to kam nas hokej smeruje!

Hosť

#602

2016-05-19 11:24

hokej ma viest odbornik co si raz vyskusal hrat hokej a nie covek co sedi v kancelarii

 


Hosť

#603

2016-05-19 12:49

Začem bukvy , vsjo jasno, Nemeček odchod..

Hosť

#604

2016-05-20 12:24

Petíciu som podporil preto,že stav nášho hokeja je žalostný.
Ľudia ktorý ho dnes vedú,na čele s pánom Nemečkom nie su zárukou že sa niečo zmení.Preto musí odstúpiť,čo sa mu nepozdáva.

Hosť

#605

2016-05-21 12:50

Nemôžem sa pozerať na úpadok nášho hokeja,pripadá mi, že Nemeček je na tom poste prilepený ako keby doživotne. Je to človek bez chrbtovej kosti- bez hanby, bez sebareflexie, človek, ktorý nikdy nestál na korčuliach a rozhoduje o hokeji. Tak ako keby ma operoval chirurg, ktorý ma ukončenú strojársku školu. V hokeji je kvôli nemu len dusno,ako aj nedávno bolo v lyž.zväze a takýchto ľudí treba čo najrýchlejšie vymeniť. Treba tam dať ľudí, ktorí niečo dokázali vo svete, majú kontakty, dobré vzťahy so zahraničnými klubmi a vyznajú sa. Potrebujeme mať takých ľudí, ako P.Šťastný, P.Bondra, M.Šatan...... Týchto akceptuje a pozná celý svet a vedia to. Nie skorumpovaný Nemeček v pozadí so Širokým a takýmito ľuďmi, ktorí robia len hanbu nášmu hokeju. Po týchto za také dlhé obdobie, čo si zohrievajú stoličky pre seba, nevidno žiadne výsledky, a to je pre náš hokej veľké zlo. A navyše nemajú ani len charakter, keď vidia, ako ich národ opľúva, že by sa zdekovali spolu niekde do svojich víl na Bahamách a doživotne tam zostali- po nich len potopa.

Hosť

#606

2016-05-30 06:30

Lebo mi je luto našich mladých hokejistov aký diletanti ich teraz vedu a trénuju