DOJNÁ KRAVA BRATISLAVA

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií DOJNÁ KRAVA BRATISLAVA.


Hosť

#26

2015-10-20 08:26

Podpisala som ju preto, lebo si myslim, ze mesto sa nenachadza v stave hodnom hlavneho mesta SR. Ci uz co sa tyka ciest, chodnikov, cistoty, sluzieb, ktore mesto poskytuje. Zlepsuje sa to, ale je to velmi velmi pomale. Tolko rokov uz preslo od revolucie a mne sa zda, ze Bratislava bude este 5x tolko rokov potrebovat, aby sa dostala tam, kde su dnes europske metropoly. Ak sa tam vobec niekedy dostane.......

Hosť

#27

2015-10-25 18:13

Lebo zijem v Bratislave cely zivot 54 rokov a stale to je vacsi bordel

Hosť

#28

2015-10-30 10:09

Podpísala som tuto petíciu lebo mam Bratislavu rada a chcem aby o ňu bolo patrične postarané a aby naozaj reprezentovala. Kritiky počuť dosť ale malo kto niečo konkrétne koná . Ja ako občan aspoň týmto dávam na vedomie politikom čo sa mi nepáči.

Hosť

#29 Re: Re:

2015-11-06 21:27

#13: - Re:  

 No pokiaľ majú trvalý pobyt inde, tak v mieste svojho trvalého bydliska. P.S. VW sa rozhodol pre Bratislavu. Ak sa nejaký nešťastný investor rozhodne investovať na Východe, spisujete proti nemu petície.


Hosť

#30

2015-12-25 10:17

My Bratislavcania odvadzame vysoke dane, z ktorych sa financuje najma regionalny rozvoj a sem tam sa nieco pozitivne spravi aj v Bratislave ... najma nakupne centra. Ziadne nove parky, malo sa investuje do kultury, obnovy skolok a skol.

Ziadame aby nastala zmena. bratislava je hlavnym mestom Slovenskej republiky, chodi sem najviac investorov a najviac sa tu ludia namakaju. Chceme aby to bolo vidiet aj na prostredi a zivotnej urovni mesta, v ktorom zijeme a ktore reprezentuje Slovensku republiku.

Dakujem.

Hosť

#31

2016-03-04 12:02

Zlepšenie stavu hlavného mesta.