PETÍCIA ZA VZDANIE SA MANDÁTU PRIMÁTORA KOŠÍC RICHARDA RAŠIHO


Hosť

#51

2015-05-25 12:10

Súhlasím so zodpovednosťou štatutára mesta za škandalózne zbabranú rekonštrukciu električkových tratí. Takto by si rekonštrukciu svojho súkromného domu určite nezmanažoval - HANBA!!!

Hosť

#52

2015-05-25 12:13

Presne z dôvodov ktoré sú uvedené v odvolaní.S pozdravom Rentka
Pepe

#53 RASI ODCHOD

2015-05-25 12:17

tuto peticiu prosim pekne dotiahnut do konca. informujte co treba urobit, 10 tisic podpisov musi byt malina


Hosť

#54

2015-05-25 12:22

Verejní funkcionári sú dlhodobo mimo kresťanskú morálku a etiku, nemajú žiadnu sebareflexiu, porušujú zákon, správajú sa nezákonne a amorálne. Pán Raši je osobne neschopný sa správať ako chlap, nedodrží slovo a teda nie je oprávnený na rešpekt. Je nerešpektovateľný a mal by byť zbavený aj občianskych práv, najmä byť občanom mesta Košice!
Mato

#55 Re: Re: Re:

2015-05-25 12:27

#50: - Re: Re:  

 Nuz, otazka je preco Kuzmanyho meska tolko mesiacov, preco nie je harmonogram opravy naplanovany tak, aby nedochadzalo k totalnemu dopravnemu kolapsu? Preco, ak nie je dodrzany termin, nie su pozadovane penale.... ?

Ano to, ze sa roky nic nerobilo bola tiez chyba (kolko rokov uz bol Rasi primator?), ale harmonogram a sucasne riesenie rekonstrukcie je absolutne diletanstvo....

Ratata

#56 Mestská polícia

2015-05-25 12:37

Mám otázku -prečo mestská polícia neprispeje niekoľkými policajtmi zo svojich radov (je ich niečo cez 300), neoblečie ich do zelených reflexných viest, nedá im do ruky dopravácke smerovky a nepošle ich na križovatky regulovať premávku? Tá premávka nie je až tak komplikovaná, aby reguláciu nezvládol aj mestský policajt. Namiesto toho stoja na križovatkách okrem dopravákov aj poriadkoví policajti a mestskí naďalej kávičkujú na Hlavnej, alebo rozdávajú papuče po celom meste, prípadne na jazere radi napomínajú babky so psami... Ako, nie že by som nedoprial aj štátnej Polícii nejakú tú robotu na križovatke. Samozrejme, sú tu aj na to. Lenže, problém s obchádzkami a následnými kolónami vznikol niečiou vinou. Vinou vedenia mesta Košice. Mesta, pod ktoré priamo spadá Mestská polícia Košice. Tak prečo kuurva fix mestských policajtov nevidím na križovatkách?  


Hosť

#57

2015-05-25 13:09

Dnešná situácia v Košiciach - uplna deštrukcia dopravy z dôvodu neschopnosti, alebo chamtivosti.

Hosť

#58

2015-05-25 13:10

neviem sice, ci sa najde niekto lepsi, ale...to, co sa aktualne deje v Kosiciach, jedna katastrofa!


Hosť

#59 Re: saso raso

2015-05-25 13:28

#24: Nirhu - saso raso 

 A preto Rumunsko patrí ku svetovým ekonomickým a sociálnym veľmociam...


Hosť

#60

2015-05-25 13:32

Presne z dovodov uvedenych v texte peticie. Absolutne nezvladnutie rekonstrukcie a vysmech obyvatelom Kosic!
košičanka

#61

2015-05-25 13:35

Vadí mi totálne sfušovaná rekonštrukcia, nulové sankcie pre firmu, sfušované EHMK a výmena človeka, ktorý celý tento projekt získal a v neposlednom rade fan FB stránka pána primátora, kde nie je možné pridávať príspevky a komentovať.

košičanka

#62 Re:

2015-05-25 13:41

#32: Michal Tahanovce -  

 Váhostav ťa, milý Michal, nepoučil? Ak EÚ pre sfušované výberové konanie, smiešne zmluvy, žiadne sankcie, pod podozrení na manipuláciu sa nerozhodne vyplatiť prisľúbené peniažky - potom čo spravíš milý Michal?

 

KAŽDÝ CHÁPE, že rekonštrukciu TREBA! Ale nech to pán primátor riadi tak, ako by radil rekonštrukciu svojho domčeka - teda určite nie s meškaním niekoľko mesiacov, bez sankcií, bez kompetentnej firmy, s hrozbou, že bude platiť oveľa viac.

 

Chápeš, milý Michal? Áno, Slováci sú hlúpi národ, ktorý si nechá skákať po hlave, veď boli 30 rokov počas sociku cepovaní, aby nevyskakovali, ale chvalabohu socik skončil a je načase sa ozvať a politikom to zrátať. Jediné, čoho sa politik bojí, je verejná mienka.

 

:)


Hosť

#63

2015-05-25 14:14

Nezodpovedne rozhodovanie o postupe a hlavne termine ukoncenia,chaos a zapchy v doprave-je to asi jedine mesto na svete kde sa to takto riadi.Ani chodniky od podania podnetu obcana od roku 2012 sa nerealizovali-vraj daju do planu na rok 2013-je rok 2015 a nic sa neudialo-ani vyrozumernie som nedostal,pri com najprv mi podakovali za podnet. Palkovic

Hosť

#64

2015-05-25 14:24

Richard Rasi je nesosobily na funkciu primatora Kosic, je to jeden vetroplach ktory natrca kabat tam kde fuka vietor

Hosť

#65

2015-05-25 14:32

Rekonštrukcia je netransparentná, nepripravená. Dopravné riešenia neboli dobre pripravené, vznikol chaos, vodiči sa v mnohých prípadoch museli dopúšťať priestupkov a ked si aj našli vhodnú trasu, tá sa mení zo dňa na deň. Celé mi to pripomína Kocúrkovo a nie akciu, ktorá má brať ohľad na občanov. Projekty za peniaze z Eurofondov by mali byť pripravené a realizované rovnako kvalitne ako projekty za súkromné peniaze. Raši ako zástupca mesta - objednávateľa prác a investora načisto zlyhal.
Košičan

#66 Re: Nooooo ....Miško,

2015-05-25 14:55

#32: Michal Tahanovce -  

 len sa z neho nepokakaj !! Možno,že bol najvyšší čas na rekonštrukcie,ale určite postupne a dôkladne!! Nie takto ...!!

V piatok o 14.45 hod. na stavenisku Štúrová ani nohy ale dopravná zácpa začína kulminovať! V nedeľu 12.00 hod. na

stavenisku Amfiteater ani noha....atď. Toto je pracovná morálka pri sklze????? Nie,toto je dohoda s.Rašiho s dodávateľom

prác!!  A nevyťahuj tu scénar kde "by bolo 40 ľudí mrtvych"!!  Raši na všetko kašle....a to nie len na rekonštrukciu! Ide mu

len a len o peniaze a budovanie svojho smeráckeho EGA !

Prečo Košice prišli o futbalovú extraligu ??? Určite nie pre výsledky,ale pre nezáujem vedenia mesta a pritom je to

MFK Košice,klub nášho mesta a teda aj vedenia mesta!  Preto Ťa prosím neospevuj toho diletanta na mieste primátora!!    


Hosť

#67

2015-05-25 15:13

Pretože situácia je v doprave v Košiciach katastrofálna.

Hosť

#68 Re:

2015-05-25 15:20

#57: -  

 Odťahovka sa od rána do večera nezastaví, aby ešte viac trestala motoristov, ktorí sa nevedia v tom chaose zorientovať. No skrátka odťavka má v tom chaose žne !!!


Hosť

#69

2015-05-25 15:25

Pracujem v KE

Hosť

#70

2015-05-25 15:34

lebo mam uz dost populizmu

Hosť

#71

2015-05-25 16:18

Prečo som podpísal túto petíciu? Lebo som sám pána Trnku na túto petíciu vyzval. ;o)))))))))))

Hosť

#73

2015-05-25 17:31

som rodeny kosican a Kosice 21 storocia vyzeraju neskutocne....

Hosť

#74

2015-05-25 17:45

Súhlasím s obsahom.

Hosť

#75 Re: Michal, ty si vobec nepochopil tuto peticiu.

2015-05-25 17:55