PETÍCIA ZA VZDANIE SA MANDÁTU PRIMÁTORA KOŠÍC RICHARDA RAŠIHO


Hosť

#226

2015-06-25 21:38

Amatérsky a nezodpovedný prístup k takejto investičnej akcií!

Hosť

#227

2015-06-26 05:22

Arogancia moci musi z nasho zivota nekompromisne a navzdy odist! A to plati aj pre demokraticky zvolenych zastupcov na akomkolvek poste!

Hosť

#228

2015-06-27 04:50

Som Košičan. Bolo nutné robiť rekonštrukčné práce. Ale nie takto. Na mnohých miestach. Malo sa to urobiť postupne s časovým horizontom. Teraz sú Košice rozbité, ubudlo ciest, pribudlo áut, situácia je chaotická, zvýšil sa počet dopravných nehôd. Ubudne turistov, ľudia nejavia záujem navštíviť Košice v tomto stave. Nik nenesie zodpovednosť, nestačí len priznať chyby pri zhotovovaní zmlúv. Osobne som sa obrátil v mesiaci marci na pána primátora, kedže som bol účastníkom dopravnej nehody pri ktorej sa zranilo 5 ľudí a podal som podnetný návrh na riešenie križovatky - dodnes mi neodpísal. Človek, ktorý nemá záujem komunikovať aj s ľuďmi, ktorí ho volili, nemá čo robiť na takomto poste....

Hosť

#229

2015-06-28 15:40

Nespravuje mesto, viac sedí na stoličke v NR SR.

Hosť

#230

2015-06-30 16:47

Niesom spokojny s pracou p.Rasiho. Machinacie s pozemkami, rekonstrukcia elektriciek je len vrchol ladovca atd. A hlavne primator mesta Kosice je funkcia na plny uvazok, nemoze byt primator aj poslanec atd. A ziadam v pripade pochybenia vedenia trestopravnu zodpovednost...nielen zmenu vo vedeni.

Hosť

#231

2015-07-06 16:20

Myslím si že diletanti typu Rašiho nemajú vôbec čo robiť v politike a už vôbec nie ako primátori.

Hosť

#232

2015-07-06 20:14

Lebo je to Košický ARMAGEDON.... Horšie ako v druhej svetovej vojne :(

Hosť

#233

2015-07-06 20:55

Mesto nemoze riadit clovek, ktory nezvladne rekonstrukciu el. trati a vysledkom je totalny chaos
lucifuk

#234 Re:

2015-07-08 08:08

#232: -  

 Schvalne som sa pozrela na koniec diskusie, co sa bude pisat od 6. 7. Rano sme odchadzali z domu v blizkosti krizovatky na Palackeho do prace v Presove. Myslela som si, ze sa musel stat pri plavarni teroristicky utok!!! Smer okolo plavarne je uplne zavrety, kto ide z Juhu na Sever a Tahanovce, musi ist popod Furcu! A pri vyjazde z Kosic sme sledovali megakolonu z opacneho smeru, ktora aj tak byva z Tahanoviec, teraz je tam aj kompletny Sever. Autobusy meskaju min. 20 min. ak nie viac, to bola len oficialna sprava! Kazdodenne hladanie (doslova), ako sa dnes dostanem tam, kam sa chcem, ved to je tragikomedia!!! Nemozem prejst ako pesia ani cez Namestie osloboditelov, aby som kazdy den nehladala, kde je zas ten prechod do mesta!  

Rekonstrukcie sa robili vzdy cez prazdniny, postupne sa rekonstruoval smer na Jazero a islo to. Zavrety bol vzdy jeden usek... Ale tesit sa mozeme, na dialnici z Presova som videla na kamione nalozenu novu elektricku! Alebo zeby to bola stara, ktoru treba pripravit na nove trate? Provokacia!


Hosť

#235

2015-07-08 09:18

- arogancia vedenia mesta

Hosť

#236

2015-07-08 22:42

Lebo to riadi neschopny - tym myslim neznaly clovek stavebnictva. Mal by sa venovat "svojmu" oboru popripade by si mal "privolat" schopnyc znalcov pri riadeni - organizovani a spolupracovat s nimi.
PS : mohol by si aj zajst na "konzultaciu" k byvalemu starostovi - primatorovi Dr. h. c. Ing.Schusterovi.
SOS TITANIC

#237 Re:

2015-07-10 06:18

#236: -  SOS

 Z DISKUSIE NA SME: 

,,primator nemoze ovladat vsetky oblasti velkeho mesta - menovite ma napada ekonomicke hospodarstvo, infrastruktura, dopravna architektura, pamiatky, atd atd.

co je , ale fuserina, ze si na to nenazmluvnil odbornikov, ktory by mu riadili poriadne riadenie budovania novych kolaji spolu so stavebnym dozorom. pretoze nikdy by mu nemohol ziaden stavebnik-odbornik poradit rozkopat cele mesto.
opakujem, to, ze sa nerozumie stavebnictvu je zrozumitelne. to, ze si ale mysli, ze vsetko zvladne sam so svojimi kamaratmi so strany je, ale obrovske ego a chybajuca pokora voci odbornikom."

K tomu  dodám .. Pred rokmi som bol predsedom komisie MZ v tomto meste. Som LEKÁR . Raz som prijal  návštevu nášho mesta, vysokú funkcionárku ministerstva zdravotníctva anglosaského štátu. Ked sa dozvedela ze som LEKÁR nevychádzala z údivu, ,, ako to ze som lekár, a nie som pri pacientoch? "  Ved lekár je príliš dôležitý pre nich a pre spoločnosť aby bol niekde inde než pri pacientoch. Jeho štúdium je veľmi drahé a náročné, škoda jeho času ktorý trávi pri výkone úradníckych resp.poslaneckych funkcií. U nich, dôvodila, lekar je maximálne primár, ostatné ako riaditelia nemocníc, úradov vykonávajú nelekari, aj minister zdravotníctva a vedúci oddelení na ministerstve zďavotnictva su nelekari. Často su to školení inžinieri ekonómie na oblasť zdravotníctva, ale nie lekári. A ide to.. Sebakriticky si priznám, ze v oblasti stavbárčiny, ekoňomiky, a teda aj primátorovania, by lekar nemal byt. Je to príliš vzdialene jeho rozhľadu ktorý si mohol získať na lekárskej fakulte a to sa týka aj doplnkových školení. V mojich časoch bola búrlivá doba a kládli sa základy novej spoločnosti. Preto som išiel do toho.. No ale sme ich , tieto základy , asi zle postavili ked sa môžu takéto veci ako tento ,,košický ARMAGEDDON" diať. 

Co sa týka RR, zrejme to so sebareflexiou prepiekol  a asi sám by bol uz radšej pri pacientoch. Nech sa nebojí, milosrdný SMER, to vidí  a kedže sa blížia volby, za necelý rok, včas ho  SMER NIEKDE ,, uprace" inak volby v tomto meste a aj širokom okolí  SMER  prehra. RR skončí zrejme ako náš veľvyslanec niekde ďaleko kde nie je MHD , napr. VANUATU alebo Gambia.. No a potom všetci si vydýchnu. Myslím ze SMER uz aj vyberá nejakého záchrancu ktorý to po Rašim napravi'.


Hosť

#238

2015-07-10 17:39

odvolaný smerák... dobrý smerák
Untroll

#239 Re: Re

2015-07-23 20:40

#236: -  

 Nie som troll


Hosť

#240

2015-08-25 07:00

lebo je to tak ako to je

Hosť

#241

2015-10-08 18:22

nedodržal to čo mal nech odstupi z postu primatora košic dakujem

Hosť

#242 primator mesta ktore ma charakter kriminalnej organizacie

2015-11-28 22:16

Problem z Rasim je ten ze je primator mesta ktore ma charakter kriminalnej organizacie, pre mesto zakony SR, Ustava SR a sohoda EU neplati.

Posledna basta komunizmu.


Hosť

#243 Re: Re:

2015-11-28 22:24

#237: SOS TITANIC - Re:  

 Suhlasim nechapem preco vystudoval za lekara.


Hosť

#244

2016-06-03 11:10

rasiho uz davno trebalo odvolat sedi na dvoch stolickach je doktor nech ide robit to comu rozumie a nech na nepcha do politiky naco potom vystudoval z nasich dani ,

Hosť

#245

2016-06-13 11:19

Pre nedodržania sľubu o znížení obvodov v meste.

Hosť

#246

2016-09-20 21:37

Mesto Prievidza dokáže na parkovnom zarábať a následne investovať tieto prostriedky do budovania parkovacích miest pre občanov. Prečo sa mesto Košice tejto možnosti vzdáva v prospech súkromnej firmy?
Koho zastupuje p. Raši, keď už aj jeho viceprimátorka tvrdí, že to obyvatelia Košíc nie sú?