PETÍCIA ZA VZDANIE SA MANDÁTU PRIMÁTORA KOŠÍC RICHARDA RAŠIHO


Hosť

#101

2015-05-26 08:47

ako stavbar s dlhoročnymi skusenostami z velkych stavieb VSZ a inestaby velkych investicii vždy mali pripravu in vesticii projektovu dodavatela stavby menovite a termin započatia a ukončenie stavby s menom zodpovedneho ved stavy čo v tomto pripade potradam a hlavne objem financii ako aj investora
miky

#102 Re: ako stavbar to musite vidiet

2015-05-26 08:56

#101: -  

 Ze sa zacne jedna stavba, ide sa na druhu stavbu a tretiu stavbu, stvrtu stavbu, piatu stavbu,,,,,

Cize pomenujme veci ako su. ZLODEJINA, obycajna zlodejina. Peniaze su v trape. Preco tam nikto nieje ? Kde su mechanizmy. Hrame sa so slovickami ale realita je jasna.

miky

#103 a mimochodom EHMk

2015-05-26 08:59

 Kolko ludi zivnostnikov nema preplatene faktury este za Kulturpark ? Presne ako v kauze Vahostav. Tiez znicili vela rodin. Teraz to pokracuje v rekonstrukcii El. Trati. Nalejme si vinko , neopijajme sa hlupymi frazami. ZLODEJOM ZACHUTILO KRADNUT.

miky

#104 bez penazi to nepojde.

2015-05-26 09:13

Na obzore je jeden nadherny krach. Kazdy kto vie ako sa pouzivaju eurofondy  ie ze najprv musite investovat sam a az nasledne sa preplati co ste vlozili. Cize mesto dnes stavia na uver.uverje uz skoro cely vycerpany, cize peneži su v prdeli ale stavba je len zacata. Po slovensky nie je zaco stavat. Preto stavba stoji. Povedny scenar bol ala EHMK, ala Vahostav. PeniazE ukradnut a poslat do kolien zivnostnikov a male firmy.

 

Lenze chyba lavky, nikto sa neda ojebabrat dva krat za sebou rovnako. Preto su tam Poliaci:)))))

 No a kedze sa stavba nedokonci, eurofondy nebudu preplacat uver. A mesto Kosice je trape. Nutena sprava na obzore.

miky

#105 odvolat je najmenej

2015-05-26 09:23

Odvolat je fajn, ale co dalej. Odvolanie je za odmenu:)))) Dr. RAŠI JE ZA VODOU. BUDE SA REHOTAT KOSICANOM DO KSICHTU A KOSICE BUDU ROZKOPANE . Nikto nedokonci stavbu zadarmo. To je realita. Dristate tu o termine. O jakom termine tocite?? Bez penazi sa stavat neda. Cele Kosice su rukojemnikom Smeru.

Dobre rano Kosicania, budicek


Hosť

#106 Re: Re:

2015-05-26 09:27

#33: - Re:  

 ''Rekonstruovat vsetko naraz'' je hlavne pre to, lebo nove jazdne supravy elektriciek potrebuju iny polomer otacania.. Takze preto komplet rekonstrukcia..  Asi tolko pre tych chapavých... ci nechapavých.. a to ze rekonstrukcia meska, za to by som dal toho z tej ''Duhy'' za vajcia obesit.. Vyvaza sa na novom auticku  BEANTLEY, a chudakom zivnostnikom co robia v meste nechce platit nic..  Chyyba, velka chyba mesta, ze dala stavbu nie domacim , ci uz Inzinierskym, Cestnym  stavbam, alebo Strabagu, kde kazdy z nich ma nejaku tu dlhorocnu tradiciu, a zaruku za odvedene prace,  ale mesto to  dalo to Ficovmu kamoskovi..


Hosť

#107

2015-05-26 09:29

Pretože vedenie magistatu je neschopné ....

Hosť

#108

2015-05-26 09:34

Dobrý deň Vám prajem bivam na podpísal som preto petíciu lebo lebo neni féroví ako statný zamestnanec a za zopovednosti preto súhlasím zoz všetkymi košicanmi o petíciu podpísanie a mimo žijem v anglicku preto lebo nestaralsa o naše sídlisko v Košiciach lunik9 a všetko to zanedbával a už pomalí 31 rokou sa tam nič neopravilo ket smiem vedieť kdesu tie peniaze čo únia európska posielala na luniku iba stalo som videl za naše peniaze podotýkam boli opravené cestu a diaľnice za naše peniaze jeho slušne podlia vás trápne až veľmi no jeto jeto neférové voči romou
miky

#109 Re: Re: Re: bingo

2015-05-26 09:40

#106: - Re: Re:  

 No vidite aj Vy potrvdzujete co som povedal. Nezaplatili za vykonanu pracu. Inak mam info Duha je po restruktualizacii. Takze ani nezaplatia maximalne 15 %.

miky

#110 Re: naopak!

2015-05-26 09:43

#107: -  

 Vedenie je schopne vsetkeho a prostriedky si nevybera. Myslite si ze nie primator nevie o tom ze EHMK znicilo mnoho firiem? Ja poznqm par ludi co su v totalnej kukurici. Take ze 50 000 Euro nezplatenych a prisiel šracko o strechu nad hlavou. Sranda nie.

miky

#111 polomer otacania je jedna vec

2015-05-26 09:50

 A harmonogram prac a plnenie je ina vec. Takze nespajajme toto s tym. Naviac elekkqtricky chodia po linkach ako kazdy vie. Cize na jednej linke chodi jedna na druhej druha.

Co je ale podstatne, technologia trate na kuzmanke je ZASTARALA!!!!!!! PODVALY, FUUUUUÚUUÚJ.

TOTO JE KROK SPAT. TAKTO SA TO NEMALO ROBIT. 100 ROKOV ZA OPICAMI. LACNO, LACNO, LACNO ALE ZA DRAHE PRACHY. OBYCAJNY PODVOD, OFAJČ, OĎŽUB, ODRB. HNUS, HNUS, HNUS.

miky

#112 pred rokom robili tramway v Praze

2015-05-26 09:57

Pred rokom robili v Praze rekonstrukciu tramvaji na Amfore. Robila to Skanska. Jedna basen. Nacas. Rychlo perfektne. Vysledok?  Elektricky chodia tichucko, zapustene do chodnika, bez otrasov, jedna basen, jedna pohadka.

A ze v Praze draze? Za polovicu nasich nakladov 100 krat lepsie.


Hosť

#113

2015-05-26 10:05

Na rekončtrukcii pracuje minimálne robotníkov,a kolko ludí je bez práce,
nič sa nerobí pre Košice,aby boli kupaliská, a ludia musia chodit vo velkom počte do Madarska
Starosta a župan sa starajú len o svoje kšefty
Je hanbou, že máme v Košiciach oligarchova nechali padnúť fotbal.
miky

#114 Re: minimum ludi, minimum strojov

2015-05-26 10:11

#113: -  

 Nejsou penize, nejsou lidi ! Zadarmo Vam robit nikto nebude. Trapne.


Hosť

#115

2015-05-26 10:23

pretože si myslím, že naozaj je primátor zodpovedný za stav veci v Košiciach, to nie len sa ukazovať s úsmevom na tvári na verejnosti, ale pre tú verejnosť fakticky niečo prospešné vykonať !!!! Predsa bez jeho podpisu sa v meste nič závažné nemôže odohrať, teda sa vraciam k úvodu - o všetkom voipred vedel a odsúhlasil, čo potvrdil svojim podpisom - tak nech nesie zodpovednosť !!!!

Hosť

#116

2015-05-26 10:38

1 - Uran na jahodnej - velmi nejasne stanovisko
2 - tender autobusy MHD
3 - MFP pristup ku rieseniu cyklotras v meste - chybajuca infrastruktura na nam. osloboditelov - Aupark - cele zle
4 - maxi MFP manazovanie rekonstrukcie elektrickovych trati
5 - dalsich milion zlodejskych dovodov, o ktorych ani nevieme alebo sme zabudli - dve poschodia urgentneho prijmu a pod.
miky

#117 apropo Aupark

2015-05-26 10:50

Aupark v meste, jeden velky podvod a odrb. Za prve tam nemal vobec byt. Zadalsie predali pozemok lacno, jasna korupcia, zadalsie mala byt vyriesena doprava v tunely, houby z makem. Mesto utrelo pysk a to je cele.

Dopravny kolaps este pred rekonstrukciou, toto je uz katastrofa. O dopade tohto hangaru na mesto ani nehovorim.

Mesto potrebuje parky a nie dalsi sklad.


Hosť

#118

2015-05-26 11:07

Najmä preto, že primátor a mesto od samého začiatku nekomunikuje a nie je schopný efektívne riešiť problémy. Akceptoval by som rôzne vzniknuté problémy, keby boli normálne a včas prekontrolované a keby bolo vidno väčšiu snahu a postupne vyriešenia dielčich problémov. Ale takto nie! Je to neakceptovateľné!!!

Hosť

#119 Re: Re: Re:

2015-05-26 11:15

#106: - Re: Re:  

 Ale ved tie nove supravy doteraz jazdili aj po starych kolajniciach. Nepocul som nic o inom potrebnom polomere otacania.


Hosť

#121

2015-05-26 12:17

V každom prípade moderné mesto potrebuje výkonného manažéra, filantropa, schopného fundraisera a nie manekýna a posluhovača.

Hosť

#122

2015-05-26 12:23

Doteraz všetci čo sú s ním kde boli?poslanci sú ticho ? nepáčia sa mi mnohé veci v KE ale myslíte že odstúpením sa to dokončí  naopak zas len ľudia na to doplatia niekto ten nedodržaný termín -sankcie bude musieť vyrovnať .Ja som na volbach nebol a už ani nepôjdem vždy tí istí ...............načo 


Hosť

#123

2015-05-26 13:36

Lebo pán primátor nerobí svoju prácu tak, ako sľuboval.

Hosť

#124

2015-05-26 13:40

Košičania by mali vyjadriť svoju nespokojnosť akýmkoľvek dostupným prostriedkom a vyvinúť tlak na primátora v súvislosti s jeho nezvládnutou úlohou pri rekonštrukcii električk. tratí v Košiciach aby odstúpil - inak sa takto bude "pracovať pre blaho Košičanov" aj naďalej ...

Hosť

#125

2015-05-26 14:00

Pretože súhlasím so všetkými bodmi návrhu