Vyjadrenie nesúhlasu s vybudovaním základne NATO na území SK

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Vyjadrenie nesúhlasu s vybudovaním základne NATO na území SK.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-09-08 18:55



Hosť

#277

2014-09-08 19:03

Kazdy kto obhajuje NATO je kratkozraky a nerozumie, ze USA uz po 2. svetovej vojne mali v plane vybombardovat atomovymi bombami rusov. Pocas studenej vojny zacali budovat zakladne a dodnes ich pomaly obklucuju. Rusi takisto mieria svojimi hlavicami na kazdu ich zakladnu. Gratulujem Vam idioti, prave ste sa stali cielom.
Jeble ovce popradske

#278 Nie ste normalny

2014-09-08 19:20

Fakt ste sproste ovce. Pred pol rokom ste knucali ze v poprade idu zrusit zakladnu a pisali ste peticiu aby sa nezrusila pretoze bola pre armadu oznacena ako nepotrebna. pan prezident priamo tu zakladnu zachranil a vy teraz na neho plujete sa mozte hambit!!! Ludia bez roboty a zakladna predana pente to chcete?  V poprade mate municak s municou ktora ma v priemere viac ako 20 r to vam ako nevadi? Ale ked tam nataci daju par patronov a par ponoziek sa idete posrat!!!  Co mal prezident ponuknut nato? 2 migy a 50 r pv3s vsak tu nic nemame. Ok vystupme z nato ale kolko potom budeteme platit za obranu ani netusite..... Nekomentujte to comu vobec nerozumiete. A bude radi ze mame konecne prezidenta a nie sasa. howk a preberte sa hlupaci 


Hosť

#279

2014-09-08 19:21

Som za neutralitu Slovenska.

Hosť

#280

2014-09-08 19:25

je načase sa zobudiť.Ak toto svinsto nezastavíme teraz tak naše deti sa nedožijú staroby a vnúčence detí.

Hosť

#281

2014-09-08 19:27

ja nechcem ani NATO, nie iba základňu!

Hosť

#282

2014-09-08 19:33

tak ako vyvesil na vyrocie SNP sef BB samospravneho kraja transparent "yakee go home" tak ani slovensko tu nepotrebuje dalsiu cudziu armadu! jednu sme tu uz mali a trvalo dlho kym sme sa jej zbavili a dalsiu uz netreba. tuto sa pechorime a take rakusko a svajciarsko je ticho. naco sem tahat dalsi bordel?
Mike Wolf

#283 Re:

2014-09-08 19:35

#12: -  

 Ty určite nie si Popradčan -.-


Hosť

#284

2014-09-08 19:37

NIKTO A NIC!

Hosť

#285 Stop

2014-09-08 19:44

Stop Eu, Stop NATO, stop zakladniam na Slovensku!!!

Fuj NATO

#286

2014-09-08 19:48

Nepochopím tých popradčanov, ktorí volili Kisku. A výhovorka, že volili menšie zlo neobstojí. Riešenie je nevoliť zlo vôbec. Čochvíľa sa ukáže, čo je to za "človeka" a myslím, že mnohým to už dokleplo. Základňa tu, ani nikde na Slovensku nemá čo robiť. NATO je zlo. Nič viac. nič menej.


Hosť

#287 Re:

2014-09-08 19:52

#3: -  

 Plný súhlas!


Hosť

#288 Re: Putinofili

2014-09-08 19:53

#2: - Putinofili 

 ty vieš aj písať ?


Hosť

#289 Re:

2014-09-08 19:56

#8: -  

 tak je! Nechceme podporovať americké nenažrané svine a fašistické prasatá!


Hosť

#290

2014-09-08 19:56

nechceli sme rusov-tobuoz ne americanov budme neutralny stat

Hosť

#291

2014-09-08 19:58

Nie je ten nas pan prezident(aj ked som ho volil) nejak proamericky.Ze by ho americky zidia aj s poradcom Butorom
preskolili,zaplatili atd....aby im siel po ruke .....

Hosť

#292 Re: Nie ste normalny

2014-09-08 20:00

#278: Jeble ovce popradske - Nie ste normalny 

 Ty si nejaky mudrosko.kokotko

 


Hosť

#293 Re: Re: Nie ste normalny

2014-09-08 20:06

#292: - Re: Nie ste normalny 

 Ze kokotko tesi ma ja som Rado


Hosť

#294 Re: Re:

2014-09-08 20:11

#218: Evolúcia - Re:  

 Pripojenie Krymu k Rusku NEBOL legalny ani prirodzeny krok a bol pripojeny nenasilne a nelegalne. Ak by ziskal stat svoju nezavislost na Ukrajine tak to by sme mohli otom spekulovat ale aj tak by to nebolo legalne. Ale ze to bolo vyriesene za par tyzdnou neni normlane a neni prirodzene ani Legalne. Porovnaj si boj o nezvislost napr. Skotska na Velkej Britanii a Krym. To je uplne nieco ine. Treba respektovat volu vacsiny? tak sa opytaj v Komarne alebo v juznych castiach slovenska co chcu tiez tam bude vacsina ale legalne by odtrhnutie nebolo.

Kosovo sa odtrhlo v boji za nezavislost to je nieco ine ako ziskam "nezavislost" a hned sa pridam k inej krajine. to neni nezavislost to je anexia zo strany silnejsieho suseda... 

Rusko v poslednej dobe davalo jasne vyhlasnia ze europu uz nepovazuje za spojenca a ako vidime robi v tom aj kroky.. a ta musim sklamat ale my sme EU a my sme NATO. To ze sa to Ficovi alebo tebe nepaci to nezmeni... tak isto ani Hilterovi vojaci neboli nepriatelmi Rakuska.. a ako to dopadlo. 

S tymi armadami cudzich vojsk na inom uzemi ma to stale bavi... Uvedom si ze Americky vojaci su kde su preto lebo bud boli Pozvani do tejto krajiny alebo si prenajimaju zakladne. Je to legalna cesta. Nesu tam dani nasilym. (beriem akcie proti Iraku alebo Afganistanu boli akcie predominantenej supervelmoci, ale tak isto rusko alebo cina a ine mocnosti maju svoje vojny a ich pozicie su take silne ze ani medzinarodne spolocenstvo OSN stym nespravi nic. Vid Gruzinsko.) 

Inac 10 rokov sme silno bojovali aby sme sa do NATO dostali, nic nam nespravilo, neviem preco ti vadi USA ako celok. V podstate len vdaka NATO sa tu mozme takto bavit otvorene a demokraticky. A je to tvoja vola ze to tu nechces, suhlasim s tebou nech rozhodne narod. (Ale ako to tu bolo spomenute referendum sa tu neda vyuzit v tychto otazkach ma plnu moc vlada ktora bola zvolena a dalej na Slovensku, bohuzial nemame mentalitu na referedna ako tomu je napr vo Svajciarsku, tu by sa referenda ucastnilo opat 5% obyvatelstva a tym by bolo neplatne...)

A to ze sa stale menia hranice konci vojnami, preto sa vymyslel system ktori sa snazi tieto hranice nemenit. A vlastne naco menit? mozes v podstate cestovat robit zit a vsetko kdekolvek a akokolvek chces ak si vyberies demokraticku krajinu. Tu si treba polozit otazku, neni lepsie EU a integracia? ako viest vojny?? Neni to ta lepsia a prirodzenejsia cesta? prepojit svet a nech si vyberies ako chces ist a zit kdekovevk? ale radsej sa budeme byt ja som slovak ty madar alebo cech? To by malo byt podla mna uz prekonane, a ako lekcia nam bola dana 2. svetova vojna. 

Peticia o neutralite slovenka.... ludia neutralita nefunuguje ze si ju vypiseme a ostatni to budu brat ze OK ste neutralny. Musi byt uznana a garantovana. To je len dalsi zbytocny a nerealizovatelny blud. 


Hosť

#295 Re:

2014-09-08 20:15

#229: -  

 Odkial citujes? to najdolezitejsie si zabudol


Anonymous

#296 Re:

2014-09-08 20:22

#6: jopo -  

 ak si z okolia Popradu, uvedomuješ si čo to vlastne znamená???? asi ti to nedochádza !!! tak porozmýšľaj

L

#297 Re: Re: Re:

2014-09-08 20:23

#294: - Re: Re:  

 Ty mas velmi rad/a 'legalne' ako vidim, no legalne nie je vzdy spravne... Do legislativy sa dostane co tam politici vylobovany dostanu! Si radsej vygoogli TTIP a ich plany na upravy EU zakonov v prosprech korporatnych spolocnosti, to je demokracia a legislativa jak lusk ;/


Hosť

#298 Re: Re: Re:

2014-09-08 20:23

a sorry za gramatiku mi to trosku uslo :)


Hosť

#299 Re: Re:

2014-09-08 20:25

#295: - Re:  

 Chod na zakladnu v poprade a spytaj sa ludi co tam robia....


Hosť

#300 Re: Nie ste normalny

2014-09-08 20:26

#278: Jeble ovce popradske - Nie ste normalny 

 no v Poprade nie je žiadna základňa už dobrých pár rokov