Antipetícia- neberte nám Iron Maiden

Ako občania Slovenskej republiky, sme hlboko znepokojení aktivitami Spoločnosti sv. Bazila Veľkého, ktorá sa pod zámienkou ničenia morálnych hodnôt a demoralizácie mládeže snaží prekaziť koncert heavy metalovej legendy Iron Maiden, ktorá tvorí nenahraditeľnú súčasť svetovej kultúry ako celku, nie len hudby. Hudba, a obzvlášť rocková, sa od nepamäti spájala so slobodou a vyjadrením osobného postoja jednotlivca k životu a spoločnosti. no dobre... Napokon máme voľný trh, takže nám tá kapela môže ponúknuť svoje umenie a oni nemajú čo druhým zakazovať v demokratickej krajine. Sme demokratický štát kde ľudia môžu slobodne obľubovať hudbu akú len chcú pokiaľ sa to neprieči zákonom slovenskej republiky. A tak isto môže navštevovať kultúrne podujatia detto. A tí ostatní sa môžu slobodne rozhodnúť nenavštevovať takéto podujatia. Takisto fanúšikovia kapely Iron Maiden nezakazujú nijakým iným skupinám či menšinám vykonávať akékoľvek podujatia alebo akcie súvisiace s ich príslušnosťou k týmto skupinám, touto petíciou len chcú rozohnať neopodstatnené dehonestovanie kultúry v takej podstatnej podobe ako je moderná hudba.

 


Pavel Slovák, Gregor Hanes    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Pavel Slovák, Gregor Hanes na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook