A.DANKO - VZDAJTE SA MANDÁTU POSLANCA NR SR!

   

 

    Žiadame predsedu NR SR a predsedu SNS Andreja Danka, aby sa vzdal mandátu poslanca NR SR pre svojvoľné prerušenie mimoriadnej schôdze NR SR, ktorej jediným bodom je návrh na vyslovenie nedôvery ministrovi vnútra R.K.

 
     A tiež pre prikazovanie poslancom NR SR čo majú nosiť oblečené, čo môžu nosiť do NR SR a čo majú hovoriť.   SNS je VTOMTOM prípade horšia ako ĽSNS.

 

Kde je tá nová politická kultúra o ktorej vždy pán Danko trepal?

 

 

   Ak chcel novú politickú kultúru, tak nemal ísť do vlády zo Smerom, a ak už tam sú, tak by mali všetci poslanci SNS hlasovať za vyslovenie nedôvery ministrovi vnútra. Až potom im možno niekto uverí.    Alebo nech aspon zahlasujú za verejné hlasovanie o vyslovení nedôvery R.K.   

 

 

   Predseda parlamentu bráni poslancom NR SR v rokovaní o odvolaní ministra vnútra a bráni im vo výkone poslaneckého mandátu.   Čím dlhšie budú odkladať odvolanie R.K., tým viac to bude oslabovať tento zlepenec.

 

 

 

 Žiadame týmto aj poslancov NR SR, aby podali návrh na odvolanie A.Danka z funkcie predsedu NR SR.

            www.peticie.com/vtomtom

 


Štefan Goron - občianský aktivista.    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu


ALEBO

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená na našej stránke. Všetky údaje, ktoré poskytnete v tomto formulári, však uvidí autor petície.

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.
Facebook