>>> Petícia za MIER <<<

Kontaktujte autora petície

Aktívna spolupráca za MIER

2014-09-02 10:26:27

Peticiu za MIER môžete aktívne podporiť 

Kto má záujem o spoluprácu, prosím ohláste sa nám. Každá ruka je vítaná.

Od dnes sú k dispozícii vytlačené petičné hárky. Bude treba veľa podpisov aj fyzicky zbierať. Zoberte si za úlohu zbierať podpisy za MIER. Len tak postúpime dopredu. Aktivisti a dobrovoľníciMIER je teraz PRVOU PRIORITOU. Už sme v dvanástej hodine. Niet čo váhať.

Zdieľajte prosím tento odkaz s ľuďmi, ktorí chcú spolupracovať.

 

 


Petičný Výbor

MIER je v našich rukách.

2014-09-02 09:21:36

Vážení priatelia, srdečne Vás pozývame vypočuť si záznam z moderovanej vernisáže CESTA DOPREDU nahraté v Slobodnom Vysielači dňa 30.8.2014. Krásne svetelné obrazy a fotografie sprevádzali hlboké myšlienky hovorcov pre budúcnosť tejto krajiny. Ďakujeme všetkým zúčastneným za krásny zážitok Spolupráce a Jednoty v duchu Lásky a Pravdy. Ďakujeme rádiu Slobodný Vysielač za úžasnú súhru. Ďakujeme všetkým ktorí sa zúčastnili a pomáhali realizovať túto udalosť. Pozývame Vás sa pridať a spolupracovať pre MIER v tejto krajine i vo svete. 

VÝSLEDOK – Spolupráca, Jednota, Mier, Priama Demokracia, Blaho pre Všetkých – môžete si to vypočuť na  

http://www.slobodnyvysielac.sk/akcie-v-klube-sv/m5/p19/r55


Petičný VýborŠírte a zdieľajte túto petíciu!

Povedzte o tejto petícii čo najväčšiemu množstvu ľudí. Čím viac ľudí podpíše túto petíciu, tým väčšiu pozornosť médií a kompetentných osôb si získa.Platená reklama

Zaplaťte tejto petícii reklamný priestor, aby bola zobrazená na spodnej časti stránky. Každý deň máme tisícky návštevníkov, takže ide o veľmi efektívny a lacný spôsob, ako získať pre Vašu petíciu viac pozornosti.

Facebook