Zachráňme Staromestské ihrisko Kontakt!

Kontaktujte autora petície

Poďakovanie za podporu

2013-09-25 19:44:23

Milí podporovatelia "kontíkového ihriska",

radi by sme sa vám v mene celého tímu urban KONTAKT o.z. úprimne poďakovali za podporu a podpísanie petície. Každý jeden hlas nás potešil a povzbudil do ďalšej práce.

Momentálne zbierame všetky hlasy - elektronické aj papierové a spolu s fotografickým materiálom i oficiálnymi písomnými vyjadreniami odborníkov ale i laikov, ich odovzdáme starostke Starého Mesta, pani Rosovej a na vedomie to dáme aj všetkým poslancom Starého Mesta. Veríme, že tí, ktorí sú proti tomuto projektu, aspoň uvidia, že "kontík" mal skutočne nemálo podporovateľov. A hlavne - že naozaj fungoval.

Druhou fázou bude séria stretnutí a diskusií v Kontakte, zameraná na odborné témy a profesionálov, ktorí sa budú vyjadrovať k tomu, čo treba spraviť, aby naše mesto reálne ožilo vo všetkých smeroch. Výsledky budú spracované do záverečnej správy, ktorú taktiež odovzdáme poslancom Starého Mesta.

Cieľom je upozorniť na to, že v tomto meste žijú profesionáli, osobnosti, dobrovoľníci, aktivisti, ale i obyčajní ľudia, ktorým len záleží na fungovaní mesta - a vedia ako na to. A preto by ich poslanci mali počúvať a projekty podporovať, nie im brániť, prípadne ich rušiť.

Ešte raz veľmi pekne ďakujeme, o ďalšom vývoji vás, ak dovolíte, budeme informovať.

Viac o Kontakte a jeho aktivitách sa dozviete tu:

https://www.facebook.com/KONTAKTUJ

S prianím pekného dňa,

Dana Kleinert


dana kleinertZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.