Petícia: Výzva Biskupskému úradu v Nitre a Obecnému zastupiteľstvu v Drahovciach na neschválenie zámeru Veterný park Drahovce

Kontaktujte autora petície

Odovzdanie petície a pozvánka na zastupiteľstvo obce Drahovce

2023-03-23 12:34:56

V piatok 3.3. bolo v médiách zverejnená informácia o plánovanej výstavbe Veterný park Drahovce, v blízkosti Piešťan. Nakoľko sa tento park nachádza v tesnej blízkosti obcí, ktorým by tieto veterné elektrárne značne znehodnotili kvalitu života, ohrozilo by to vtáctvo a iné živočíchy, zničilo kvalitnú pôdu a ohrozilo spodné vody, tak bola vytvorená petícia proti tomuto zámeru. Táto vyzýva Biskupský úrad v Nitra ako vlastníka pozemkov a poslancov obecného zastupiteľstva obce Drahovce o vyslovenie nesúhlasu s výstavbou veterného parku v katastri obce Drahovce. Petíciu podporilo vyše 1800 občanov najmä priľahlých obcí, ich starostovia a tiež súčasný starosta Drahoviec Miroslav Ledecký, a traja bývalí starostovia Drahoviec.

Video ku odovzdávaní petície: https://youtu.be/0We0zsYF2Os

 

Tu je pozvánka na PONDELOK 27.3.2023 o 18.00 do obce Drahovce. Pozývame všetkých podporovateľov tejto petície, aby prišli a povedali obecnému zastupiteľstvu, že

zdravá krajina je nad zlato

Čím vás príde viac, tým vás bude lepšie počuť. Kľúčové riadenie v štáte majú poslanci obecných a mestských zastupiteľstiev, nie odvolaná vláda. 

Ďakujeme za každý jeden podporný hlas. 

 

Za petičný výbor 

Ing. Jana Michálková

 

PS: Prídite o niečo skôr, pripravte si transparenty, aby poslanci aj videli váš hlas

Screenshot_125.jpg

 


Ing. Jana Michálková

Ako opraviť svoj podpis

2023-03-14 10:14:23

Na peticie.com sa treba zaregistrovať a po prihlásení máte možnosť buď vytvoriť vlastnú petíciu alebo spravovať podpisy na všetkých petíciách kde sa podpísali. 

Môžte to urobiť aj tak, že sa podpíšte ešte raz, s rovnakým emailom a príde vám výzva, že petíciu ste už podpísali a bude tam klik na spravovanie svojho podpisu. Mechanizmus je však ten istý. 


Ing. Jana Michálková

Žiadosť o doplnenie adresy trvalého bydliska

2023-03-14 08:51:40

Vážení signatári petície za neschválenie zámeru Veterný park Drahovce, 

žiadame Vás, aby ste ku svojmu podpisu, na základe Zákona č. 85/1990 Zb. Zákon o petičnom práve, doplnili údaje o vašej adrese

Informácie budú k dispozícii iba pre účely petície, nebudú viditeľné verejnosti a nebudú dané tretím osobám.

 

Taktiež, ak máte záujem, môžte doplniť ďalšie komentáre, odovzdáme ich kompetentným orgánom. Opätovne vás tiež prosíme so zdieľaním petície. 

 

S pozdravom

petičný výbor


Ing. Jana MichálkováZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...