Sme proti zákazu predaja v nedeľu

Kontaktujte autora petície

Socialisti sa nezastavia pred ničím, pomôžte nám ochrániť druhý pilier!

2024-05-07 08:43:50

Dobrý deň priatelia!

Ficova vláda neprestáva negatívne prekvapovať. Tentokrát sa chcú pustiť do DRUHÉHO PILIERA. Robert Fico a spol vidia 15 miliárd eur, ktoré sme si my všetci našetrili. Sme pripravení sa jasne postaviť proti akýmkoľvek zásahom do druhého piliera.

Predložili sme návrh ústavného zákona a spustili sme aj petíciu za ochranu druhého piliera, ktorú môžete podpísať aj vy. Online aj v uliciach sme už zozbierali viac ako 25 000 podpisov!

Aj keď dnes Fico tvrdí, že na žiadne peniaze siahať nebude, poznáme jeho kroky v minulosti. Naše peniaze v druhom pilieri nimi vždy len trpeli. Za všetko hovorí táto tabuľka:

tabulka1.png

Rozhodli sme sa konať skôr, ako koalícia predloží ďalší devastačný návrh zákona v skrátenom konaní, ako si už za posledné mesiace zvykli. Budeme radi za každú pomoc. Či už petíciu podpíšete alebo sa rozhodnete ju zdieľať medzi svojimi priateľmi. Petíciu nájdete na www.peticie.com/druhypilier.

Ďakujeme!


Sloboda a Solidarita

Predseda KDH dostal ponuku, ktorá sa neodmieta

2023-08-13 14:38:31

Richard Sulík vo štvrtok debatoval v politickej relácii Na hrane TV JOJ s predsedom KDH Milanom Majerským. Jednou z tém bol aj zákaz nedeľného predaja. To, že tento zákaz nebol doteraz schválený, je výsledok nášho spoločného tlaku na populistov. Ďakujeme vám za podporu! 

Predseda kresťanských konzervatívcov však v relácii povedal, že je za zákaz predaja v nedeľu. Richard Sulík mu kontroval a dal ponuku, ktorá sa nedá odmietnuť. Veď posúďte sami na tomto linku.

Sloboda a Solidarita bude vždy bojovať za vašu slobodu - slobodu nakupovať, slobodu podnikať, ale aj slobodu pracovať. To, komu každému by zákaz uškodil, sme napísali do samotnej petície, ktorú ste podpísali. Dúfame, že aj tento náš boj oceníte v parlamentných voľbách a svoj hlas odovzdáte strane Sloboda a Solidarita, ktorá má vo voľbách číslo 12.

Beta verziu nášho volebného programu po pripomienkach odbornej aj širokej verejnosti čoskoro predstavíme. Beta verziu nájdete na tomto linku.

V utorok štartujeme našu diskusnú šnúru o programe v Ružomberku a postupne prejdeme mnohé mestá Slovenska. Budeme radi, keď sa prídete porozprávať o aktuálnych témach. Zoznam akcií, kde nás môžete stretnúť, nájdete na tomto linku.


Sloboda a SolidaritaZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...