Petícia proti zrušeniu slobodného prístupu k úsporám v II. pilieri

Kontaktujte autora petície

List poslancom NRSR

2022-10-24 18:15:13

Vážení podporovatelia petície,

Veľmi nás teší, že predmet petície už podporilo viac ako 4 000 občanov. Snažíme sa, aby o tomto silnom hlase vedeli nielen médiá, ale aj poslanci v parlamente.

O dôvodoch, prečo sme petíciu spustili, som hovoril aj pred členmi Výboru pre sociálne veci NRSR. Viacerí z nich vyjadrili potrebu diskutovať v parlamente o zachovaní slobodného prístupu k úsporám. Informačnú tlačovú správu sme posielali už minulý týždeň médiám, ako aj všetkým poslancom parlamentu. 

K druhému čítaniu tohto zákona by malo prísť tento týždeň, možno už v utorok. Z tohto dôvodu sme odoslali fyzicky list všetkým poslancom NRSR. Dúfame, že  naše argumenty a vaše podpisy vezmú do úvahy pri hlasovaní, kde by mali byť prezentované pozmeňovacie návrhy s cieľom zachovať možnosť výberu úspor. 

Diskusia a novele tohto zákona sa môže pochopiteľne natiahnuť, preto majú zmysel všetky hlasy, ktoré petícia v najbližších dňoch získa. 
Ďakujeme za vašu podporu, o ďalšom vývoji v tejto téme vás budem informovať. 

S úctou
Radovan Ďurana


Radovan ĎuranaZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...