Petícia k otvorenému listu k podmieňovaniu účasti žiaka na prezenčnej výučbe podrobením sa testu na COVID 19

Kontaktujte autora petície

Zaradenie Liptovskej nemocnice s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu do vyššej úrovne

2024-04-17 10:38:02

Vážení podporovatelia!

 

Ďakujeme, že podporujete naše petície a veríme, že podporíte svojim podpisom aj túto!

Spúšťame občiansky tlak za zaradenie našej Liptovskej nemocnice s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš do vyššej úrovne nakoľko si situácia vyžaduje opätovne aktivizovať našu vôľu obyvateľov regiónu Liptov a občanov Slovenskej republiky. Všetky pôvodné argumenty sa ukázali ako pravdivé a ministerstvo ich nebralo v úvahu. Máme za to, že sú možno porušované ústavné práva na ochranu života a zdravia. Projekt OSN (Optimalizácia siete nemocníc) je nefunkčný, nelogický, diskriminujúci a nerešpektujúci reálnu dopravnú situáciu v regióne.

 

Ďakujeme, že nám v tomto kroku dôverujete a prosíme Vás o podpis novej petície tu: https://www.peticie.com/peticia_za_zaradenie_liptovskej_nemocnice_s_poliklinikou_mudr_ivana_stodolu_do_ii_kategorie_v_ramci_optimalizacie_siete_nemocnic

 

Nezabudnite svoj podpis potvrdiť v emaily.

 

S pozdravom,

Mgr. Adriana Kráľová

predsedníčka petície


Mgr. Adriana Kráľová

Dôležitý oznam k voľbám 30.9.2023

2023-09-12 08:55:40

Dobrý deň,

 

verím, že tento mail Vás neurazí, nakoľko nadväzuje na všetky doterajšie snahy vo verejnom záujme, teda aj na predmet tejto petície.

Rada by som upriamila pozornonosť na túto petíciu a prosím o podpis (nezabudnite ho potvrdiť v emaily) a zdiaľanie:

https://www.peticie.com/peticia_k_otvorenemu_listu_obianskej_podpory_programu_pre_kolstvo_slovenskej_republiky_mgr_adriany_kraovej

Máme dôvod na zmenu? Myslím si, že áno - preto je dôležité ako budeme voliť 30.9.2023.

To, čo sa tu odohrávalo posledné roky nám nie je jedno. Nevoľme viac oligarchiu ani tváre servírované médiami. Kto sa nás zastal počas posledného obdobia? Tí istí politici, ktorí definitívne zlyhali.

Kandidujem za SNS pod číslom 129.

Viac o mne tu: www.adriana-kralova.sk

Určite si pozrite túto moju reláciu u Dannyho Kollára: https://www.youtube.com/watch?v=RxtWp4Ja8sM&t=4752s

Ďakujem, že ste si tento e-mail prečítali a že môžeme spolu nadviazať na všetky naše doposiaľ uskutočnené spoločné snahy vo verejnom záujme.

 

S pozdravom,

Mgr. Adriana Kráľová

 


Mgr. Adriana Kráľová

Naše úspechy a nová petícia

2021-11-04 10:40:43

Vážení podporovatelia petície a občianskej iniciatívy Škola bez podmienok!

Dosiahli sme spolu veľa. Dosiahli sme nepodmieňovanie nástupu detí do školy testovaním (petíciu stále držíme v raste čísel, k dnešku: +-16 300 plus hárky) a dostiahli sme zmenu vyhlášky 250 vďaka Memorandu (https://www.skolabezpodmienok.sk/blog/spolocne-vyhlasenie-signatarov-k-vysledku-memoranda-hlavnemu-hygienikovi-janovi-mikasovi-zo-dna-17-9-2021) a našim aktivitám. Naše deti na ZŠ sme odrúškovali.

Ideme však ďalej. Nepoľavíme. Rozhodli sme sa potvrdiť a posunúť tento úspech ďalej. Pre všetky deti do 18 rokov, pre všetky typy škôl. 

Prosím podpíšte aj túto novú petíciu, kde participujú osobnosti ako doktor Weis a doktor Lakota. Prosím zdieľajte ju aj na svojich profiloch. 

Petícia: https://www.peticie.com/peticia_za_slobodne_dychanie_bez_akychkovek_prekaok_vo_forme_prekryvania_hornych_dychacich_ciest_pre_deti_a_iakov_v_ramci_vychovno-vzdelavacieho_procesu

FB post na zdieľanie: https://www.facebook.com/1104040979/posts/10219868759125088/?d=n

Nikdy sa nevzdáme! Za naše deti sa oplatí všetko.

Podporiť občiansku iniciatívu môžete akoukoľvek sumou daru na číslo účtu:

SK4583300000002201225133

Ďakujeme!

S úctou, Mgr. Adriana Kráľová

www.skolabezpodmienok.sk


Mgr. Adriana Kráľová

Stav petície "Škola bez podmienok"

2021-08-13 17:33:32

Petícia k otvorenému listu k podmieňovaniu účasti žiaka na prezenčnej výučbe podrobením sa testu na COVID 19!

Milí podporovatelia petície!

Petíciu podporuje renomovaný právnik JUDr. Peter Weis. Ideme na číslo 16 000 podpisov. V tejto chvíli strategicky vyčkávame na vhodnú chvíľu vyvolať rokovanie a s našim profesionálnym tímom ju kvalifikovane prerokovať.

Pretože v minulosti nás odbili mnohými listami a výtkami, tentokrát pod právnym zastupovaním renomovanej advokátskej kancelárie, si nenecháme ujsť právo na spravodlivosť a demokratickú diskusiu.

V petícii sa už nachádza konečne aj hárok a text na stiahnutie. Znamená to, že nám môžete v teréne pomáhať. Spolu to dokážeme! Verím, že vieme strategicky využiť aj nastávajúce protesty a Vy viete byť takto aktívni a veľmi nápomocní v tomto našom spoločnom zápase o normálny život.

Nezabudnite si pozrieť náš nový web:

www.skolabezpodmienok.sk

S úctou

Mgr. Adriana Kráľová

 

 


Mgr. Adriana Kráľová

Podanie na Európsky súd pre ľudské práva a stav petície

2021-05-17 09:20:48

Dobrý deň ctení podporovatelia petície!

Dnes je veľký deň a bude odoslané podanie na Európsky súd pre ľudské práva v Štrasburgu vo veci podmienok a porušovania práv občanov a detí.

Ak právny štát zlyhal a na SR nie je občiansky hlas vypočutý, zastávam názor, že nepoľavíme ani vo veci prerokovania petície na pôde Ministerstva školstva SR. Dám zostaviť novú právne relevantnú žiadosť, ktorú im odošleme. Momentálne máme v petícii 15061 podporovateľov.

Pokúsim sa zostaviť čo najlepší profesionálny tím a tak ako som nikdy nepoľavila, aj toto sa dotiahne do víťazného konca. Cieľ je na dosah. Len vytrvalý občan môže byť úspešný vo svojej neoblomnej snahe. Naše deti a životy stoja za toto enormné úsilie.

S úctou Mgr. Adriana Kráľová


Mgr. Adriana Kráľová

Právna podpora a podania

2021-04-17 05:29:23

Dobrý deň,

rada by som Vás informovala, že prvá slovenská žaloba do Haagu bola poslaná.

K našej petícii: získali sme podporu JUDr. Petra Weisa a už je uhradená faktúra na služby na medzinárodné podanie: Európsky súd pre ľudské práva. 

K slovenským aktivitám: ešte budem zisťovať aký typ podania sa dá na Slovensko. 

Tlak je značný, preto ustupujú. Ďalej prosím vytvárajte tlak proti všetkým nezmyslom na školách.

Nezabúdajte: veci sa dejú, tlak má zmysel!

S úctou, Mgr. Adriana Kráľová


Mgr. Adriana Kráľová

Máme dostatok podpisov na prerokovanie petície

2021-04-07 12:48:08

Dobrý deň,

máme dostatok podpisov na prerokovanie petície, aktuálne číslo: 12909. V tomto čase očakávame, ako bolo oznámené v médiách, uvoľňovanie opatrení po Veľkej noci. Preto nechceme okamžite eskalovať situáciu s ministerstvom. Takticky počkáme. V prípade, že sa do týždňa situácia nezmení, podávame opätovne petičný výsledok ministrovi školstva a budeme požadovať rokovanie.

S úctou Mgr. Adriana Kráľová


Mgr. Adriana Kráľová

Informácia o stave petície

2021-02-25 16:54:52

Vážení podporovatelia petície!

V prvom rade by som sa Vám rada poďakovala. Ako viete, petícia bola podaná s inou petíciou, nakoľko naša mala v tom čase nedostatok podpisov na prerokovanie.

Demokracia je v rozklade. Štát robí všetko preto, aby naše hlasy umlčal. Preto urobili obštrukciu a petície rozdelili.

Dnes máme ale samostatne spolu 12573 podpisov aj vďaka zdieľaniu petície p. Marekom Gécim a p. Tomášom Tarabom, za čo im ďakujeme.

Nakoľko vláda nemá záujem na riadnom vybavení veci (tieto skutočnosti opäť predvídame), je potrebné podniknúť ďalšie kroky. Občania sú len občanmi. Preto sa v tejto dobe pokúšame spojiť so zvučným právnikom, aby sme naše úsilie dotiahli spoločne do víťazného konca. 
 
Veríme, že sa nám to podarí a naša spoločná neoblomnosť sa stane výsadou víťazov. Určite Vás budeme informovať o stave veci.
 
S úctou, Mgr. Adriana Kráľová 
predsedníčka petičného výboru

Mgr. Adriana Kráľová

Spojenie petícií

2021-01-05 17:17:59

Členovia nášho petičného výboru sa rozhodli spojiť túto petíciu s petíciou s podobným obsahom (link: https://www.peticie.com/peticia_proti_plonemu_testovaniu_apovinnosti_okovania_proti_covid_19), nakoľko to zákon umožňuje, aby sme dosiahli čo najvyššiu úspešnosť a vyvolali rokovanie s vládou a príslušnými orgánmi budúci týždeň. S úctou Mgr. Adriana Kráľová


Mgr. Adriana KráľováZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...