Dekriminalizácia konope na Slovensku

Kontaktujte autora petície

Je nás 25-tisíc! Dáme ďalších 25-tisíc?

2021-02-04 14:56:45

Dobrý deň a ahojte!

V prvom rade chceme poďakovať všektým vám, ktorí ste petíciu o dekriminalizácii už podpísali. Nie je nás málo, ale pred nami je ešte dlhá cesta.

Bohužiaľ, v čase korony je náročné dostať do pozornosti akúkoľvek inú tému a o našej snahe zmeniť legislatívu o marihuane už nie je veľmi počuť. Pandémia však nič nemení na tom, že tresty za držanie marihuany sú príliš prísne a ničia životy mnohým ľudom, ich priateľom a rodinám.

Chceme vás preto poprosiť - širte túto petíciu ďalej! Rozprávajte sa so svojimi priateľmi, rodičmi, kolegami, susedmi... Je potrebné túto tému opäť dostať na verejnosť. Jedine tak sa nám podarí dosiahnuť zmenu a jedine tak môžeme zachrániť ďalších ľudí, ktorých možno čaká život za mrežami pre pár gramov trávy. 

 

Ďakujeme!


Dekriminalizuj.skZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...