STOP Plazme!

Kontaktujte autora petície

Petíciu nechcú schváliť!

2020-08-28 05:53:18

Zdravím, veľmi nerád Vás obťažujem. Nastali ale vážne komplikácie ohľadom petície, ktorú ste podpísali. Ministerstvo životného prostredia, nechce podpisy schváliť. Pretože za právoplatnú sa elektronická petícia považuje, len ak podpisujúci zadáva svoju celú adresu, adresu trvalého pobytu. T.j ulica a číslo domu. Prosím, každého kto petíciu podpísal a nesúhlasí s výstavbou, nech mi odpovie na mail mareklofipetek@gmail.com alebo na túto správu, s menom a celou adresou. Ďakujem krásne, nenechajme aby nás byrokracia a jej hlúpe pravidlá zastavili vyjadriť svoj názor. Potrvá to len chvíľku. Ja osobne to dám dokopy a znova odovzdám. Ešte raz Ďakujem.

správa by mala vyzerať takto: (vzor) 

Matej Chren 

8.mája 92701 Šaľa


Marek Petkov

Petícia odovzdaná.

2020-08-11 14:39:55

Dnes som online petíciu odovzdal, priložili ju k podpisom na papieri, ktorých je cca. 11000. Ďakujem za každý hlas. Dúfam, že sa nám to podarí!


Marek PetkovZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...