Petícia za obnovenie zastavovania vlakov v stanici Harmanec - jaskyňa

Kontaktujte autora petície

Komentáre anonymných signatárov sa nezobrazujú!

2019-07-26 13:17:29

Pri zachovaní plnej anonymity uvádzam názor jedného utajeného signatára(inak by sa tu nezobrazil a minul účinku):

"Tento stat by uz konecne mal mysliet aj socialne (nielen slubovat) a dotovat stratove, ale verejne prospesne trate, ako je napriklad aj tato ... je jasne, ze aut na cestach pribuda, lebo dostat sa niekde verejnou dopravou, aj ked s viacerymi prestupmi, je v ramci nasho mini Slovenska takmer nemozne. Takto sa napr. s lutostou pozerame j z rychlika na regionalne stanicky na trati Moldava n/B.- Plesivec, na ktorom este nedavno premaval aj osobak. Zial, uz nepremava. Podporujem peticie za navratenie osobnej dopravy na regionalne trate! Vdaka za napravu!"

 

Týmto chcem poprosiť - ak máte vecný komentár, je vhodné neutajovať svoju identitu, inak sa Váš komentár nezobrazí! Ďakujem za pochopenie a podporu..


Karol Melega

DEŇ D - 1. 6. 2020

2019-07-15 19:13:48

Podľa neoverených informácií by sa malo začať zastavovať 1. 6. 2020. Akási "skúšobná lehota" by mala trvať do 15. 9. 2020.

Vzhľadom na sezónnosť otvorenia jaskyne, ktorá je 15. 5. - 31. 10, ide o príliš krátky interval. Dokážme však opodstatnenosť zastavovania vlakov svojim častým využívaním týchto spojov, aby bola táto "skúšobná lehota" vyhodnotená pozitívne a stala sa následne každoročnou samozrejmosťou s perspektívou jej rozšírenia na celé uvedené obdobie otvorenia jaskyne, čiže minimálne 15. 5. - 31. 10.


Karol Melega

Ľady sa začínajú konečne topiť!

2019-06-25 17:54:18

Blížime sa k 1500 a konečne sa začínajú šíriť pozitívne šumy ohľadom zavedenia niektorého ranného a popoludňajšieho spoja.

Začínať sa bude pravdepodobne iba s párom vlakov oboma smermi takpovediac na skúšku, či bude dostatočný záujem(iste dokážeme, že bude), predbežne sa rysuje pár vlakov, križujúcich na Harmanci o cca 8. ráno(7:34 z Bystrice, 7:13 z Vrútok a o cca 16. popoludní(15:34 z Bystrice, 15:13 z Vrútok).

Tieto informácie považujte, prosím, zatiaľ za neoverené, ich zverejnením chcem prejaviť úprimnú vďaku každému, kto sa o tento významný posun pričinil, a motivovať k šíreniu pozitívneho ducha o blížiacom sa úspechu petície, ktorý reálne prospeje každému, kto rád cestuje vlakmi a chce poznávať krásy Harmaneckej doliny a širokého okolia.

Verím, že i najzarytejšieho skeptika presvedčíme natoľko frekventovaným využívaním týchto spojov, až sa časom ukáže potreba pridávania ďalších v záujme primeraného pokrytia potrieb cestujúcich..


Karol Melega

6. DEŇ

2019-06-12 20:13:58

UŽ JE NÁS VYŠE TISÍC! ZÁUJEM SA VONKONCOM NEZNIŽUJE, POKRAČUJEME ĎALEJ.. JE MEDZI NAMI O.I. MNOHO VLAKVEDÚCICH, RUŠŇOVODIČOV, VÝPRAVCOV.. VEĽMI PESTRÁ ŠTRUKTÚRA VEKOVÁ, PROFESNÁ I REGIONÁLNA 

VĎAKA ZA VŠETKY PREJAVY PSYCHICKEJ PODPORY, INAK BY SOM UŽ BOL ASI NA KONCI SO SILAMI :)


Karol Melega

4. DEŇ

2019-06-10 14:58:38

AKTUÁLNY POČET PODPISOV - 698

ODNáŠAJÚ SI TO HLASIVKY, ALE ZATIAĽ ZVLÁDAM :)

 


Karol Melega

SĽUBNÝ RAST PODPORY

2019-06-08 08:28:09

POVZBUDZUJEM VŠETKÝCH PODPOROVATEĽOV - FYZICKÝCH PODPISOV NATEŠENE PRIBÚDA, V PRIEBEHU DVOCH DNÍ SOM NAZBIERAL SÁM TAKMER 300 PODPISOV.

AK BY SME BOLI DVAJA, MOHLO TO BYŤ UŽ 600, ČIŽE O PÁR DNÍ JE REÁLNE PREKROČIŤ MÉTU 1000 PODPISOV, ČO JE NÁRAMNE MOTIVUJÚCE.

ZVEREJNIL SOM I ČESKÚ VERZIU https://www.petice24.com/peticia_za_obnovenie_zastavovania_vlakov_v_stanici_harmanec_-_jaskya

JE TAM TREBA TIEŽ PÁR PODPISOV, ABY SA TO ZVEREJNILO VŠETKÝM

SRDEČNE ĎAKUJEM KAŽDÉMU Z VÁS


Karol MelegaZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.