Petícia na podporu pedagogických pracovníkov SOŠ Gemerská 1 Košice.

Komentáre

#6

Podpisujem, lebo so za pravdu a spravodlivosť a týka sa to aj mňa,

Štefan Petkanič (Košice, )

#12

podpisujem

Danka Tomčová (Košice, )

#17

Moja dcéra navštevovala túto školu a pre vzdelanie hendikepovaných detí fakt chýbajú pracovníci a špeciálne pomôcky...

Pavla Kovalova (Košice , )

#25

Lebo musím bojovať za pravdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ľudmila Kopkášová (Košice, )

#32

Zastrašujúce správanie pána poslanca Ihnáta je neospravedlniteľné!

Erika Fertaľová (Košice, )

#34

Túto petíciu podpisujem preto, lebo som bola žiačka soš gemerská a tiež som videla čo všetko je schopná urobiť pani Moyzesová ak niečo nieje podľa nej.. Celá trieda sme znášali nátlaky touto profesorkou verím že sa pedagogickým pracovníkom podarí vyhrať. Podporujem ich vyjadrenia a súhlasím s nimi

Anna Bartoková (Košice, )

#49

Chodila som na tú školu a viem, že každý žiak si nemusí obľúbiť každého profesora/ profesorku na škole, pretože s niekym si rozumie viac s druhým menej... ale tak ako sa k nám správala pani profesorka Moyzesova v prvom ročníku nadstavby... kedy dala polovicu triede robiť komisionálne skúšky a väčšinou sa správala ku nám neúctivo... Tak v druhom ročníku k nám bola sladká ako med. Ak sa niečo stalo na škole ona bola za tú najhoršiu a chcela aby ju len každý ľutoval... ale ona sa stavala svojím chovaním proti celej škole a huckala žiakov proti iným profesorom... aj keď práve ona bola za váčšinou vyhrážok a problémov, ktoré na škole boli... je z nej len herečka, ktorá obracia všetko len vo svoj prospech...
Podpisujem aby pravda vyšla na povrch a takéto niečo sa nedialo ďalej na tejto škole

Vanesa Hlubeňová (Družstevná pri Hornáde, )

#57

Podpisujem lebo sa tu nikto nesmie hrat na vsemocneho a nedotknutelneho. Treba si drzat pokoru a uctu.

Róbert Mamčak (Košice - Sever, )

#65

Podpisuje, lebo dôverujem jednej osobe, ktorá ma o tom informovala.

Marek Gaborčík (Košice, )

#69

Odpisujen lebo je to nespravne.

Stanka Fujdova (Reading, )

#82

Semanova

Jana Semanova (Kosice, )

#85

Podpisujem

Lukáš Janočko (Košice , )

#86

Som proti zastrašovaniu a za využitie práva, na
sťažnosť zo zákona

Ľubov Kašperanova (Košice, )

#87

Podpisujem lebo si myslím he pán advokát je úplne ale úplne zlý človek

Marian Kolvek (Kosice , )

#98

Podpisuje, lebo sa k nám 4 roky počas celého štúdia učitelia chovali vždy úctivo a doviedli nás k úspešnému koncu štúdia. Sú to dobrí ľudia s dobrým srdcom a zašlúžia si podporu.

Alexandra Hamerská (Moldava nad Bodvou, )

#111

Podpisujem,preto,že už je toho veĺa pretriasania na internete.Volila som 1x p.Ihnáta.Ale tento krát už nepojdem.Všetko mi pripadá prehnané prešpekulované a vtieravé.Podpisujem podporím tam kde je pravda a verím že pravda zvíťazí.Demeterova.

Vlasta Demeterova (Kosice, )

#123

Podpisuje mi lebo ja sme na škole mali učiteľku ktorá vôbec nechodila na hodiny. Bez dôvodu na nás kríčala. Vymýšľala si úplne nezmysly. Raz som odišla s jej hodiny lebo som potrebovala ísť ku lekárke, a na druhý deň, po mne začala bez dôvodu kričať jak jej môžem klamať do očí, že ona má úplne inde videla aj keď som bola u lekárky. Odchádzala bez dôvodu cez písomku,hrala sa s mobilom v kľude sa najedla lebo ona má malé prestávky nestíha sa najesť. Jediné čo s nami riešila cez hodinu bolo 1.mame nejakú určenú tému, tak urobte na to projekty.
2. Alebo urobte nejaké projekty k vášmu odboru
3.za tie projekty sme dostávali aj známky
A ináč sme nič nerobili a povedala že si máme, "zapnúť počítače a robiť si čo chcete"
Tak to nieje učiteľka ktorá tam patrí, absolútne nemá tam čo robiť.

Petra Zjaková (Košice, )

#124

Ťažké srdce mám len na jedného pedagóga Evu ktorá nebola schopná venovať sa žiakom bez toho aby nesurfovala po internete na hodine . !! Ak sme niečomu nechápali , tak nám nadávala , alebo vobec neprišla na hodinu . Takže som z učtovnictva nič nevedela . To že nás ponižovala pred ostatnými a mala len jednu vyvolenú v skupine , zrejme u jej Pedagogickych praktík bežné.

Martina Šimčová (Košice, )

#125

Podpisujem lebo som tam chodila

Gabika Nagyová (Moldava nad Bodvou, )

#126

Mate moj hlas

Katarína Tomášková (Jaklovce, )

#128

nesuhlasím s postojom poslanca pána Ihnáta

Janka Krempaska (Košice, )

#131

Je to nehorázne

Imrich Bugos (Košice, )

#137

“Jednou z najbežnejších príčin neúspechu je zvyk vzdať sa, keď človeka stretne dočasná porážka.” A preto Nevzdávajte sa,prajem vám veľa vytrvalosti.

Anka Škapincová (Košice, )

#167

Podpisujem, lebo mám osobnú skúsenosť s pánom poslancom Ihnátom. V živote nikde a u nikoho som nezažila také arogantné a násilníckeho chovanie.

Andrea Petrušová (Košice, )

#179

Ide o spravnu vec.

Slavomir Gabani (Kosice, )

#182

Podpisujem.
Mudrakova

Antónia Mudrakova (Kosice, )

#183

Konečne by mohla začať vládnuť spravodlivosť!!!!

Zuzana Molnarova (Košice, )

#184

Podpisujem, lebo je to už hrôza, čo si dovoľujú politici, ktorí nič nedokázali, nikdy nevytvorili žiadnu hodnotu, nepodporujú komunitu pre ktorú kandidujú, ale len kecajú bez overenia si skutočnosti a hrôza, že sú to predovšetkým slovenskí politici, ako p. Miloš Ihnát. Na svojej internetovej stránke neuvádza ani jeden výsledok svojej činnosti, ale len činnosti, ani kde pracoval , presne"V profesionálnom živote som prešiel od referentských až po riadiace funkcie". Každý pracovník od upratovačky až po riaditeľov musí uviesť, kde pracoval a čo vytvoril , aby si to mohol zamestnávateľ overiť, žiaľ v tomto prípade to nie je možné. Prečo to neuvádzajú kandidáti za poslancov, starostov, ako je to v prípade p.M.Ihnáta? Vieto iba on? Tak ako je napísné na lavičke v rodnom dome najväčšieho Slováka M.R.Štefánika " Národ, ktorý uverí čo i len jednému politikovi, je predurčený na zánik". M.R." Zároveň, ako obyčajný človek nerozumiem idei uvedenej na jeho internetovej stránke " „Čestne žiť, druhému neškodiť a každému dať, čo mu patrí.” Ulpianus, keď druhému a to pedagogickému personálu na uvedenej škole škodí a nerieši ďaľeko väčšie problémy VUC Košice. Mrzí ma , že som ho volil a sklamal som sa v ňom.

Tibor Roman (Košice, )

#186

Chcem podporit pedagogov,ktori su na spravnom mieste,odvadzaju svoju pracu zodpovedne a zasluzia si,aby ju mohli opat vykonavat v prijemnej atmosfere bez podrazania kolien.Drzim palce!

Lenka Ujjobbágyová (Košice, )

#192

Podpisujem preto, lebo suhlasim.

Viktoria Strihova (Kosice, )

#196

Zalezi mi na tejto skole aby bola lepsou a taktiez preto lebo som tam chodila a dopriala by som dalsim ziakom kvalitne vzdelanie.

Jana Knapova (Kosice, )Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...