Petícia Za odovzdanie Migov- 29 Ukrajinskej vláde

   Celému svetu sa zatajil dych keď vo februári 2022 Putin - Capo di tutti Capi (https://www.postoj.sk/126290/muz-ktory-presvedcil-putina-o-slabosti-zapadu-a-tlacil-na-vojnu-proti-ukrajine ) zavelil k útoku a poslal výsadkové jednotky obsadiť Kyjiv. Plánoval bleskovú akciu ako v 1968 v Československu. Keďže väčšina civilizovaného sveta sa nevedela vcítiť do mysle mafiána tak útok neočakávala a vzhľadom k obrovskej materiálnej prevahe, glorifikovanej ruSSkej armáde, legendách o špičkových zbraniach a zastaralej  Ukrajinskej výzbroji to na začiatku vyzeralo stratené. Stratené - až kým sa neukázalo, že Ukrajinci majú gule a nevidia dôvod prečo by si mali nechať zničiť svoju vlasť a mali sa dať ruSSmi vyzabíjať.     Odvtedy ubehol rok a všetci sme sa dozvedeli, že  ruSSké bohatierstvo a ruSSká výzbroj nie je to pravé orechové. Kam mužíci vkročia  tam sa snažia o genocídu - nechávajú za sebou znásilnené ženy a zmasakrovaných Ukrajinských civilistov. Proste výkvet ruSSkých väzníc a ruSSkej spoločnosti v akcii. Ale na druhej strane  keď sa im postavia do cesty správni bojovníci a správne zbrane tak je vidieť, že agresorov  je možné zlikvidovať.

   Na Slovensku sme mali a máme techniku, ktorá môže Ukrajincom pomôcť. Spomeňme si na protilietadlový systém S-300, ktorý mesiace skvele chráni Ukrajinské nebo, spomeňme si na Zuzany. Okrem toho máme na Slovensku ešte napríklad nefunkčné lietadlá MIG-29, ktoré sa dajú opraviť a nasadiť. Logickou požiadavkou je preto tieto poskynúť Ukrajincom. U nás majú hodnotu šrotu na Ukraine majú hodnotu tísícov životov.

   My signatári tejto petície vyzývame preto Vládu Slovenskej republiky, aby bez zbytočného otáľania zabezpečila odovzdanie všetkých lietadiel MIG-29 aj s príslušenstvo Ukrajinskej armáde.

   Piatu kolónu typu Slovenskí Katolíci alebo Slovenské matky alebo ... nutno povzbudiť íst po príklade INTERHELPA pomáhať ruSSom budovať raj za Ural - niektoré Gulagy sú určite ešte opraviteľné a poteší každý mankurt. Treba však posmeliť aj nerozhodných! Nad Putinovým strašením atómovými zbraňami, vstupom do vojny s NATO a útokmi na Európske krajiny sa dá len pousmiať. Putin už postavil toľko červených čiar, že ho nemožno brať vážne.

    Putin a Moskovijci už prehrali - ale treba dobu kým to úplne vzdajú čo najviac skrátiť ! Ukončíme tým vojnu, ukončíme tým potrebu podávať zbrane na Ukrajinu, zabezpečíme mier Európe a svetu! (Naviac Slovenské nebo chránia dnes  Česko a Poľsko https://www.mosr.sk/51889-sk/vzdusny-priestor-sr-bude-od-1-septembra-chranit-cesko-a-polsko/)

   Pán Heger a pán Naď všetky Migy treba (urýchlene) odovzdať !

   Do doby kým to Vláda zabezpečí je tu ešte zbierka na dodávku letky Prieskumných dronov. Pozrite čo Vám domáci rozpočet dovolí a ak tam nájdete volných 20,- 50,- alebo 100,- EUR prispejte !!!

https://www.donio.sk/podporte-kupu-prieskumnych-dronov-pre-ukrajinskych-obrancov

   Dnes Ukrajinci, zajtra svet Vám budú vďační !!!

 4_drony_Ukrajina1.png

 

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Ivan Matusík bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...