Petícia za zachovanie zvrchovanosti Slovenskej republiky

Quoted post

Patrot

#6 Re: ani ja

2018-09-02 07:23

#3: -  

pri Š. Harabinovi mi bliká ako šialená červená kontrolka.

Preto som trošku hľadal čím to bude - a prečo nespojili sily s Kotlebom ale trieštia ich. Kotleba sa vyjadril, že sa nezhodli na podstatnej veci. A Koleba jediný je mimo dosah zlodejov a štandardných politikov - zlodejov a vlastizradcov. Takže u Harabina niečo zásadné nie je v poriadku. Volím jedine Kotlebu !!! A každý slovák, ktorému záleží na budúcnosti, deťoch by mal učiniť rovnako. Lebo je rozohraná nečistá hra na voliča. Pozor !! Diabol nespí - špekuluje celé dni - diabol nepracuje na smeny ako my !!!

Replies


Hosť

#8 Re: Re: ani ja

2018-09-02 07:58:07

#6: Patrot - Re: ani ja 

Keď sa nezhodli na odstatnej veci, tak to mal aj vysvetliť Kotleba, Harabin je občiansky kandidát, kde sa mu podpisy už zberali občania, tak nemohol prijať, aby bol kandidát za Ľsns.čiže za hociktorú stranu, lebo nechce byť stranícky kandidát.to je všetko, preto Kotleba nastúpil kandidatúru za stranu..národovci a patrióti nie ste jediný, ale navážať sa dokážete, i keď pán Harabin sa stále Kotlebovcov zastáva..Kotleba v tomto prípade je nevoliteľný, jedine, ako strana do parlamentu,...