Petícia proti spoplatneniu parkovania pre Presovcanov

Quoted post


Hosť

#1

2016-10-17 16:45

Mestá by sa mali starať o svojich obyvateľov s trvalým pobytom na území mesta. Mesto ľudom a ľudia mestu.

Replies


Hosť

#2 Re:

2016-10-18 09:42:41

#1: -  

 Presne tak

Marek

#31 Re:

2016-10-20 00:38:15

#1: -  

 Ziadne spoplatnovanie pre bytovky,peticia zle otazky,zakladna otazka by mala byt ci suhlasite so spoplatnenim parkovania v obytnych zonach.Kto to vymyslel tie otazky?Na trojke,dvojke nie je taky problem zaparkovat tak preco platit?na sekcove vybudovat nove parkovacie plochy a tie spoplatnit velmi symbolicky alebo vobec.Nikdy nezaplatim mestu ani cent za parkovanie pred svojim bytom!Na to sa mozem vy...Vsetci poslanci co budu hlasovat za spoplatnenie skoncia na smetisku dejin a mozu chodit po kanaloch,nehorazne.

presovcan

#34 Re:

2016-10-20 07:38:52

#1: -  

 preco len s trvalym pobytom ???
Ved predsa aj najomnik plati za byt a je jedno ze ho nevlastni...zije v tom meste pracuje plati dane atd...
som obcan s trvalym pobytov v PO ale myslim ze aj ludia z okolia ktori su v podnajme by mali mat narok na bezplatne parkovanie. 1 byt - 1 auto bezplatne. Druhe auto za symbolicku cenu mozno nejakych 15-20 eur rocne. To som ochotny zaplatit. Ale ak by sa stalo ze pridem vecer domov s druhym autom a nemam kam zaparkovat tak na druhe rano som na mestskom urade ich vyp...t


Hosť

#85 Re: erika

2016-10-25 19:20:49

#1: -  

 Nesuhlasim ak majitel bytu prenajima byt odvadza zan dan tak ze aj podnajomnik ma pravo na miesto teda mal by mat.To sa uz vobec nebavim o tom ze sice mam tp.v Po ale byvam v pod ajme cize mam smolu