Podpisová akcia za pokračovanie saleziánov v Šaštíne-Strážach

Quoted post


Hosť

#43 preč táto petícia?

2016-04-27 07:14

Zvazujem stiahut podpis, ktorym som peticiu podporil. Saleziani sami poziadali o ukoncenie dlhodobeho prenajmu, ma to dost spolocneho so starnutim populacie, skoly coskoro nahradia starobince a to myslim nie je parketa salezianov. Urobili kus zasluznej nezistnej prace a nie len v Sastine, treba im za to podakovat a nechat ich aby sa sami rozhodli, ci ma zmysel a ci je udrzatelne dalej prevazdkovat gymnazium. Skor by som podporil podpisovu akciu, ktorou by sa im vyjadrila vdacnost za vsetko co urobili, ake nie som celkom stotozneny s touto peticou, ktora im chce nutit pokracovat v nicom co odcerpava financie, personal a energiu z miest kde maju este perspektivu a vacsie pole posobenia. Miest kde ich je viac treba, kde mozu byt citelnejsim prinosom.

Grazie ragazzi salesiani!

Replies


Hosť

#44 Re: preč táto petícia?

2016-04-27 09:05:28

#43: - preč táto petícia? 

 ...ale touto petíciou ideme vyjadriť práve veľkú vďačnosť za to všetko, čo urobili. Prečo sa nespýtate autorov tejto akcie na dôvody a veríte vymysleným "Gustom" a "Aničkám", ktorí idú proti nám a nevedia vôbec, o čo nám ide. To je len o komunikácii a o tom, komu uveríte... Nebojujeme proti nikomu. Slobodne vyjadrujeme náš názor, dôvody pre ktoré by mali zostať, a tým vlastne ďakujem za všetko, čo pre nás robili a robia, hoci sme si to doteraz ani neuvedomovali. Takto je to aj v našom liste... Nikoho nespochybňujeme a možno predložíme fakty, o ktorých doteraz nemal niekto ani tušenia. A navrhujeme aj komromisné riešenie... Je mi to ľúto, že veríte rýpačom a nezainteresovaným osobám.

Požehnaný deň všetkým!

Otče náš, ktorý si na nebesiach, buď vôľa Tvoja!