Staré Mesto patrí všetkým

Quoted post


Hosť

#58

2015-11-26 08:46

staremesto patri vsetkym.casy ked jedna strana urcovala kedy mame ist spat su prec.takze pan vicestarosta nech si uklada na spanok o 22alebo 24 svoju rodinu.dalej by ma zaujimalo akym zazracnym klucom urcili kto otvori do kedy . priklad ja nemozem ale vedlajsi dom uz moze.divne.dalej by som dal do pozornosti vyjadrenia predstavitelov mesta a ich starostivost pocas vcerajsieho stretnutia o investicie buducich podnikateov , mam na mysli priklad , ktory uviedli . podnikatel si prenajme kadernictvo a prerob.ho na disco. a nedostane povolenie na prev. kvoli zonacii. otazka je ako odskodnia podnikatelov ktori uz investovali do takychto zariadeni stovky tisic eur , maly suhlas na prevadzkovanie a takymto rozhodnutim budu zlikvidovany.a nejedna sa len o skody vzniknute prevadzkovatelom tychto zariadeni ale aj majitelom , ktory , pridu o najomne vyplyvajuce z najomnych zmluv. nehnutelnosti boli kupovane presne na ucel ponikania / prenajom nehnutelnosti/takze je to likvidacne aj pre tuto skupinu podnikatelov. mnohy sme tieto nehnutelnosti kupili este v case ked sa knim dalo bez problemu dostat autom kedy kolvek . uz tym ze obkolesili moju nehnutelnost pesov zonou znizili jej hodnotu a moznost prenajimania skupine , ktora vyzaduje pristup autom a parkovanie. mozno stoji za uvazenie ci aj to nebol protiustavny krok a ziadat nahrady skod .

Replies


Hosť

#64 Re:

2015-11-26 14:33:22

#58: -  

 Neuvedomujú si, že do centra hociktorého mesta ťahať ľudi spôsoby ešte väčšie zabratie miesta a zhoršenie už tak zlej dopravne situácie. Tiež by bolo dobre zaraziť kombinované budovy s obytnou a firemnou časťou. Nech sa firmy z bytoviek odstahuju do ich centier. keď ich tak strašne veľa budujú.