Petícia za nezvyšovanie dane z nehnuteľnosti v Bratislave

Quoted post


Hosť

#18 Re: Re:

2015-11-10 17:52

#2: ovca - Re:  

 Kto su originalni Bratislavcania?  Aj napriklad Nesrovnal ? 

Replies


Hosť

#55 Re: Re: Re:

2015-11-12 20:14:20

#18: - Re: Re:  

vysvetlenie pre hosťa 18:  

originál Bratislavčan je ten, kto sa tu narodil, narodili sa tu jeho rodičia, prarodičia, v mč. Bratislavy vlastní napr. pôdu alebo iný reštituovaný majetok. Ostatní sú len potomkovia prisťahovalcov z celého Slovenska a to je väčšina dnešných "Bratislavčanov". Títo opúšťajú Bratislavu cez sviatky a my, "originál domorodci" sa vytešujeme, ako je tu znova krásne, ticho, čisto, prázdne cesty a obchody ako kedysi za socíku, keď do Bratislavy chodili robiť len ľudia z najbližších asi piatich okresov a autá s ŠPZ Košíc, Popradu, Námestova, Lučenca... sme videli len pár krát v roku, aj to asi len cez letné prázdniny. 

PS: čo to za magora, ktorý vytvoril bez hanby túto verejnú stránku v časti komentáre s obrovskou hrúbkou "vyberte prezívku" s mäkkým i? 


Hosť

#77 Re: Re: Re:

2015-11-14 17:32:56

#18: - Re: Re:  

 napriklad ja, zijeme tu x generacii, ale pre Bratislavcanom uz tu pomaly nic nepatri, ze vraj sa to nenosi  - tu kvitnu kvety, aj praca pre vychodniarov, stare budovy likviduju, lesoparky taktiez, potrebuju miesto pre ohavne budovy rozhadzane bez koncepcie po celom meste, a tak by som mohla pokracovat
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook