Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu.

Quoted post


Hosť

#1127

2015-10-09 21:28

...toto dieťa už nežilo...len trpelo - ani ja osobne by som si nepriala, aby ma niekto nasilu udržiaval na prístrojoch bez možnosti voľby na úkor mojich najbližších.... ten otec je hrdina - napriek svojej láske k synovi, ktorú preukazoval celé roky a obetoval jej svoj život, svoje šťastie i osobný život -....žena - matka to už neuniesla ....o čo ešte môže prísť?????.....o nič - on našiel - pokoj v duši - pre syna urobil to najlepšie, čo mohol....ukončili jeho trápenie...skláňam sa pred ním....nech si to skúsia tí - ktorí ho súdia - koľko by sa vydržali pozerať na svoje milujúce dieťa z ktorého je len - žijúca mŕtvola???....koľkí by sa o takto trpiace dieťa postarali????....verím, že nikto z tých, kto ho súdi - všetci by takéto deti šupli bezohľadne do ústavu...a ľutujúc samých seba na nich zabudli -.....P. Jozef....sám to cítite ... ste bez viny....vinu majú tí - ktorí vám nedokázali pomôcť - nechali vás bez pomoci, dovolili, aby sa zrútila vaša manželka a skončila tam, kde je a pripravili vás o osobný život ...je to tento vládny systém, .....ten treba súdiť - nie vás - vy ste urobili všetko, čo sa dalo... o tom, ako máme pomáhať utečencom sa napočúvame viac ako dosť - keby sme tak pomáhali vlastným ľuďom....

Replies


Hosť

#1165 Re:

2015-10-10 08:10:44

#1127: -  

 ano pravda co ste napisali suhlasim




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...