PETÍCIA ZA VZDANIE SA MANDÁTU PRIMÁTORA KOŠÍC RICHARDA RAŠIHO

Quoted post


Hosť

#106 Re: Re:

2015-05-26 09:27

#33: - Re:  

 ''Rekonstruovat vsetko naraz'' je hlavne pre to, lebo nove jazdne supravy elektriciek potrebuju iny polomer otacania.. Takze preto komplet rekonstrukcia..  Asi tolko pre tych chapavých... ci nechapavých.. a to ze rekonstrukcia meska, za to by som dal toho z tej ''Duhy'' za vajcia obesit.. Vyvaza sa na novom auticku  BEANTLEY, a chudakom zivnostnikom co robia v meste nechce platit nic..  Chyyba, velka chyba mesta, ze dala stavbu nie domacim , ci uz Inzinierskym, Cestnym  stavbam, alebo Strabagu, kde kazdy z nich ma nejaku tu dlhorocnu tradiciu, a zaruku za odvedene prace,  ale mesto to  dalo to Ficovmu kamoskovi..

Replies

miky

#109 Re: Re: Re: bingo

2015-05-26 09:40:00

#106: - Re: Re:  

 No vidite aj Vy potrvdzujete co som povedal. Nezaplatili za vykonanu pracu. Inak mam info Duha je po restruktualizacii. Takze ani nezaplatia maximalne 15 %.


Hosť

#119 Re: Re: Re:

2015-05-26 11:15:46

#106: - Re: Re:  

 Ale ved tie nove supravy doteraz jazdili aj po starych kolajniciach. Nepocul som nic o inom potrebnom polomere otacania.

Karol Labaš

#131 Re: Re: Re: Iný polomer otáčania?

2015-05-26 15:02:18

#106: - Re: Re:  

 Ako sa rekonštrukciou zväčší polomer otáčania? Nie je prioritou predsa len výmena opotrebovaných koľajníc, ktoré môžu byť príčinou častého vykoľajovania električiek? Alebo jednoducho súdruhovia sa prerátali vo výbere električiek a dali prednosť vyskakujúcim?