Zrušenie testov na Maturity 2015 zo SJL

Quoted post

ja

#33 Hmm

2015-03-17 19:20

Niekto sa učil niekto nie :) ale ten čo sa učil bol buď K.O.C.K.A ale B.I.F.Ľ.O.Š!!  Takže to tu aj svedčí o tom kto tu čo píše :) niektoré otázky pohodka ale niektoré som nerozumela :) určite aj keby som zmaturovala budem bojovať! A kto nechce bojovať je iba sebec! NIČ viac ! Ale to sme samozrejme mi SLOVÁCI TAK LEN TAK ĎALEJ UKAZUJTE SA V PRAVOM SVETLE !!! :D 

Replies


Hosť

#46 Re: Hmm

2015-03-17 19:53:37

#33: ja - Hmm 

 je zaujimave, ze kazdy kto chce nieco dosiahnut (napr. prijatie na VS) je hned biflos/kocka... 

Hejtujemvšetko

#110 Re: Hmm

2015-03-17 22:30:17

#33: ja - Hmm 

 áno, som sebec pretože si myslím, že keď je niekto raz tupý ako poleno a neviem ani svoje meno s veľkým začiatočným písmenom na úradný dokument napísať tak by mal mať rovnakú štvorku a maturitné vysvedčenie v ruke ako niekto, kto sa poctivo štyri roky venuje štúdiu, nenaučil sa možno pár otázok a práve tie mu nesadli? no so sorry, ale radšej sebec ako mať rovnako maturitné vysvedčenie ako nikto kto nevie ani nič...


Hosť

#149 Re: Hmm

2015-03-18 19:22:36

#33: ja - Hmm 

 áno , niekto je určite " K.O.C.K.A ale B.I.F.Ľ.O.Š" keď sa pripravuje na jedinu doležitu skušku SŠ... ja by som skorej povedala, že ten, čo knihu ani neotvori je D.E.B.I.L. amen