Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Quoted post

Skutocnost!!

#462 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-20 12:22

#459: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

pisete tak prijemne a priatelsky, ze verim, ze tuto peticiu ste ani nepodpisala. ak ano a ak ste sa aj zucastnili referenda a suhlasili, tak nielenze zijete v jednej iluzii - viera v boha a posmrtny zivot, ale aj v druhej iluzii, ze ste krestanka/veriacia! zelam si, aby ste si svoju vieru nechali pre seba alebo ludi, ktorym to nevadi, a hlavne nestrkajte vieru do snahy odbornikov urobit nasu spolocnost tolerantnejsou a spravodlivejsou

Replies


Hosť

#463 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-20 12:54:27

#462: Skutocnost!! - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tak predsa ešte raz odpíšem,podpísala som petíciu,v referende som povedala 3x áno, preto lebo vieru žijem a viem že je to správne.Myslím že vám nevadí moja viera ako mne nevadí že ju somnou nezdielate (a inými taktiež zmýšľajúcimi)Svoju vieru nikomu nestrkám ako ste si správne všimol ani nemienim.ALE ja v tejto spoločnosti žijem a preto mám to isté právo ako tzv.odborníci robiť našu spoločnosť lepšou a tolerantnejšou.Myslím že  to chce každý kto tu žije.Aby sme boli k sebe láskavý a chcieť dobre naviac pre tých bezbranných,teda deti a staších ktorý sa už napracovali a nevládzu sa brániť. Na tomto mi veľmi záleží, aby tu bolo dobre každému a nikto sa necítil zbytočný alebo naobtiaž.Mám rada všetkých ľudí a to je naša viera miluj blížneho ako seba samého. Myslím že toto je tolerantnosť.Chcieť dobre a robiť dobre,  chrániť   kto   sa   brániť ešte alebo  už   nedokáže. Tak vám s láskou prajem všetko dobré a tak i ja si želám ak raz počujem že veríte v Ježiša a ste šťastný.