Vyhlásenie k aktuálnej situácii v ECAV na Slovensku

Quoted post

clen PV

#132 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Upozornenie pre Zbabelca v dileme a vsetkych ostatnych

2014-07-06 12:54

#129: Rozvážny - Re: Re: Re: Re: Re: Upozornenie pre Zbabelca v dileme a vsetkych ostatnych

Zabavate ma. Raz tvrdite: "Ano, ale nie za diskusiu na nete." Potom tvrdite: "Ja viem, že zákon nevylučuje online diskusiu." Nevadi, nemienim sa hadat, kto dalej docika, v tom vam ochotne doprajem pocit vitazstva.
Informaciu, ktoru som mal dat, som dal. Kazdy diskuter nech s nou nalozi, ako uzna za vhodne. Kazdy, kto ma vlastny obciansky preukaz je zodpovedny sam za seba. Ostatni maju zakonnych zastupcov.

Pekny den vsetkym!

Replies

Rozvážny

#164 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Upozornenie pre Zbabelca v dileme a vsetkych ostatnych

2014-07-09 21:48:55

#132: clen PV - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Upozornenie pre Zbabelca v dileme a vsetkych ostatnych

Keď dochádza argumentácia, prichádza rosmiešňovanie. Ja viem, že Vy to musíte ustáť, ale takýmito kľučkami ste sami smiešni. Ja som chcel len to, aby ste tu nezastrašovali ľudí, ktorí píšu niečo, čo Vám nevyhovuje, čo nezapadá do petície - nič viac. Veď vy vlastne o predmetoch petície dohromady nič neviete. Keby niekto uplatnil to, čo Vy chcete uplatniť na diskutérov  tak celá petícia je napadnuteľná aj so signatármi. Ale prečo by to kto robil? Kľudne cikajte ďalej.... (a nezabudnite si zapísať moju IP adresu, budete ju potrebovať)