Petícia porozumenia: košický Dom umenia v synagóge patrí všetkým

Quoted post

Zodpovedny

#5 Dom umenia v Synagoge? Barbarske klamstvo!!!

2014-05-29 13:22

Preco to zamerne prevracate, klamete???. Byvala schatrala synagoga sa stala castou Domu umenia... a ten uz skoro 60 rokov patri VSETKYM. Podla dostupnych informacii zidia DOBROVOLE schatralu Synagogu predali za cenu ( v tom case ) cca 20 domov. Kedze su velmi sikovni a vynaliezavi... bola to nadstandardne vysoka cifra za nepouzivany a v tom case nadbytocny stanok.
Spamatajte sa vsetci, ktori sa nechavate opijat demagogickymi informaciami...
DOM UMENIA DOPOSIAL PATRI MESTU, TEDA VSETKYM, nie minoritnej komunite, ktora sa ho chce zmocnit...
Davno som nezazil takuto manipulaciu, aku teraz vyvija zidovska kosicka komunita
Verim, ze zdravy rozum a usudok nestratite.

Replies

Zajac

#7 Re: Dom umenia v Synagoge? Barbarske klamstvo!!!

2014-05-29 15:52:59

#5: Zodpovedny - Dom umenia v Synagoge? Barbarske klamstvo!!!

 

Rád by som vedel kolko máte rokov, ked sa tak dobre pamätáte že to bola schátralá synagóga. ???????????

Táto rétorika mi niekoho pripomína!!!!!!!


Hosť

#8 Re: Dom umenia v Synagoge? Barbarske klamstvo!!!

2014-05-29 16:03:06

#5: Zodpovedny - Dom umenia v Synagoge? Barbarske klamstvo!!!

... pise ten, kto sa do peticie zapisal pod troma menami: Adolf Hitler, Nenazrany prizivnik, Vecny Zid. Alebo sa mylim? Cas tohto prispevku aj pridania podpisov je rovnaky. To myslim, vypoveda dostatocne o tomto prispievatelovi.

Zajac

#9 Re: Dom umenia v Synagoge? Barbarske klamstvo!!!

2014-05-29 19:23:53

#5: Zodpovedny - Dom umenia v Synagoge? Barbarske klamstvo!!!

Takýto názor môže mať len človek nedávno prepustený z psychiatrie.Ked niekto manipuluje , tak to je práve pisateľ takejto špiny. Srší z neho nenávisť a zloba. Taký človek patrí do stredoveku.

#

#10 Re: Dom umenia v Synagoge? Barbarske klamstvo!!!

2014-05-30 05:36:18

#5: Zodpovedny - Dom umenia v Synagoge? Barbarske klamstvo!!!

A co ked tento ma aj trochu pravdy.  Nema to nahodou byt obratene? Byvala synagoga v Dome umenia?  Mozno pre niekoho maly, ale dost podstatny rozdiel.

ako to bolo naozaj

#11 Re: Dom umenia v Synagoge? Barbarske klamstvo!!!

2014-05-30 09:36:02

#5: Zodpovedny - Dom umenia v Synagoge? Barbarske klamstvo!!! 

... to dobrovoľne bolo vlstne "dobrovoľne" , čiže nútene a za cenu 900 000 korún, čo bola výška dlhu voči banke. Štát "veľkoryso" zaplatil iba preto, že ŽNO mala  úver, ktorý vyrovnala z vlastných prostriedkov.